Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca bolečina glava

bolečina glava

Pozdravljeni
upam, da ste dobro.
Pred 14 dnevi sem padla, udarec v glavo. Naredili so slikanje glave, naslednji dan po poslabšanju neznosne bolečine v glavi in trebuhu, pritisk 189/125, še CT glave. Kakšnih svežih poškodb ni bilo vidnih. Po nekaj dneh mi je zatekla leva polovica oko, ličnice ,kjer je bila poškodba. Vprašanje je, že nekaj dni imam bolečine predvidevam na območju malih možganov levo – torej skoraj od ušes na desno cca 8 cm. Najprej je bila bolečina le ob ležanju na tistem predelu, danes je prisotna ves čas.
Na pritisk ne boli.
Je to še posledica pretresa možganov in bi po Analginu le to izginilo, ali moram obiskati zdravnika.
Najlepša hvala vnaprej

Glede na to, da so se pojavile nive težave, otekline in glavobol, se mi zdi smiselno, da se oglasite na kontrolo, pa čeprav je povsem možno, da je to zgolj težava kot posledica iste poškodbe, zaradi katere ste že bili obravnavani. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala…otekline so izginile…glavobol bolecina zadaj prisotna obcasno…zanima me ali je mogoce da se izgubi kratek spomin ..ne vem ce sem prav napisala…npr. danes sem iskala ocala in bila prepricana da so tista ki sem jih imela pred seboj stara in ne ta ki jih iscem…da so prava me he opozoril moz in npr znanka me povprasa kako sem…nekako se ne spomnim kje sva se srecali…in se o tem pogovarjali dokler ne omeni zdravnika…potem sem se spomnila vsega…to je vetjetno slucajnost…drugace se spominjam vsega…samo na dolocen trenutek sem nekaj casa zmedena…bo verjetno tudi to minilo ?

Seveda jemožna kratkotrajna izguba spimina, a mene vaš opis vseeno bolj spominja na raztresenost. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close