Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca bolecina

bolecina

Živjo.
Zadne case mi se dogajajo nenavadne stvari boli me pod srcem in tudi na levi strani ful mi zacne srce hitr bit in se tresem in mislm da me nau blo vec boli me glava in leva roka ampak mam obcutek da me pece in tisci me za usesih nimam moci in k stojim mi se noge tresejo in mam strah pred tem…

Bere se kot napad tesnobe, podatkov je vseeno premalo (starost, kronične bolezni…) za bolj zanesljiv odgovor.lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Zivjo,

2 meseca nazaj sem bila operirana za dimeljsko kilo, vstavljena mrezica(laparo operacija);stara sem 27. bolecine so bile prisotne, normalno. vmes je sicer ze vse nehalo bolet, spet zacelo…
problem je nastal par dni nazaj, na dopustu, ko me zacne ob manjsi hoji vse bolet. kaj drugega kakor za par urc pocivat takrat ne gre. potem mine, in ob hoji..ne takoj spet zacne bolet. vmes sem ze pomislila na slepic, vendar to bi bolelo najbrz ves cas. drugace sem ok, brez vrocine,slabosti.. ker imam se par dni dopusta..kasn je vas nasvet? it tukaj do zdravnika(sem v berlinu), ali pocakati do doma?

lp, tjasa

nova
Uredništvo priporoča

Pri bolečinah v trebuhu bi bilo narobe in zelo tvegano svetovati, koliko se mudi k zdravniku, lahko se je le razbolelo ob hoji operirano mesto, lahko je vnetje, lahko kaj čisto nepovezanega… vsekakor pa ne čakajte, če so bolečine hude in/ali sološno počutje slabo. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

naceloma boli po daljsi hoji, nekako se je pojavila bolecina po hoji v manjsi klanec(malo stopnick, malo klanca), splosno pocutje je za 1x ok. po krajsem mirovanju bolecina naceloma mine. pocakam
se jutri, bomo videli kaj bo. hvala za odg, lp.

New Report

Close