Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Glavobol.

Glavobol.

Lp.. stara sem 26 let. Imam tezave z hrbtenico skolioza obrabne spremembe desno nogo krajso za 15mm ker mi visi medenica. Vratna hrbtenica kaze na obrabe in zrahljana vretenca ter manjse kostne izrastke hrbtenjaca le rahlo otesnjena ki za enkrat se ne povroca tezav . Imam pa tezave z ravnotezjem in omoticami ki naj bi bilr zaradi hrbtenice Zaradi tahikardoj jemljem concor in pa na splosno pac kontracepcijo cerazette .. zaradi nocnih napadov ki sem se v preizkavah ali gre samo za parasomnije v globokem spanju ali morda za epi napade sem pricela prejemati rivotril . Trenutno sem na polovicki tablrte postopno bom zvisevala. Tableto rivotril vzamem zvecer. Se pa je pojavil en problem 4 dni nazaj me je ze zjutraj zelo bolela glava in oci ce sem jih mocno zatisnila bolecine nisem mogla dolociti bolela je celotna glava od zjutri do zvecer se peavi skos. Naslednji dan me je bolel zgornji del glave ce sem kinila je zelooo mocno zabolelo tqko je tudi zsqj tudi med hojo se je bolecina povecevala ko sem se zelela vlezt in sem se naslonla na pouster je zelo zabolelo. Danes me se vedno boli glava ne vec tako hudo ampak boli je pa problem ce nagnem glavo naprej proti prsnem kosu me mocno zaboli tocno dolocen del na desni strqni glave in v glavi pri hrbtenici .. vratu ampak ne vrat prav glava bolecina je tako mocna da bi lahko tocno pokazala kje boli. Seveda se vedno mocno zaboli ce kinem se hitro pretrdo vsedem. Ko hodim po stopnicah itd se bolecina poveca zanima me ali bi lahko to bilo zaradi tablet ali bi mr me moglo skrbet. Imam pa mocan pritisk v glavi. Drugace se pocutim kar vredu razen vrtoglavic imam pa veckrat obcutek kot da bom izgubila zavest ampak to je verjetno od tablet. Prosim vas za vase menjenje

Pozdravljeni, rivotril bi lahko prispeval svoje k občutku omotice, glavobol pa je opisal le kot zelo redek stranski učinek in je vzrok zanj verjetno drugje. Pritist “v glavi” bi bil lahko tudi tenzijski glavobol (po netu je to seveda le ugibanje) Česa alarmantnega v zapisu sicer ne najdem, da bi morali pod nujno k zdravniku, seveda pa bi bil pregled ob novo nastalih težavah vseeno smiseln. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close