Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca glivice na nogi in skrotumu

glivice na nogi in skrotumu

Večkrat sem že imel težave na daljše obdobje z glivicami ki se mi ponavljajo (5 let), no letos sem bil nespameten in se večkrat močno popraskal da mi je teklo iz same noge kot tudi skrotuma, pekoča koža in vse večje širjenje me je končno spametovalo da neham, ampak kljub temu vsakič ko se namažem s canestenom se mi tekočina ponovno pojavi, imam občutek kot da ne glede kako rahlo mažen je še vedno pregrobo. Zanima me če je tu kaj za naredit, je potrebno še bolj na rahlo mazat, da se izognem tekočini? Lahko pride do kakšni komplikacij? V preteklosti sem že imel tak vodni izcedek zaradi praskanja vendar je ponavadi izginil v dnevu ali dveh, tokrat pa sem pretiraval (ko enkrat padem v trans praskanja se ne ustavim no vsaj nisem se…), zdaj pa traja že kak teden izcedek, ki pa se po vsakem mazanju poveča.
LP in hvala

Če so zgolj glivice, bi se s primerno terapijo moralo dokaj hitro pozdraviti, težko pa ocenim tisto pekoče področje oz če si niste s praskanjem kože okužili še z bakterijami in bi potrebovalo drugačno zdravljenje. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close