Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca poškodovan živec?

poškodovan živec?

Pozdravljeni

danes ponoči sem se zbudil, ker sem slabše čutil roko. Stanje se naslednji hip za silo izboljšalo, sledila je tiščoča bolečina v roki od komolca navzdol. Ne vem, ali sem roko poležal ali je bilo kaj drugega. Sedaj je stanje nekoliko boljše. Še vedno je prisoten neprijeten občutek v roki in občutek šibkosti. V zapestju imam občutek mlahavosti, vendar ne vem, ali je resničen ali si ga le namišljam, saj hitro zapaničarim. Roko čutim, čeprav nekoliko drugače kot drugo. Vendar pa je roka gibljiva (tudi prsti) in jo lahko uporabljam. Mravljinčenja ni.

Zanima me, ali moram k zdravniku ali se lahko samo popravi? Si lahko pomagam z vajami za moč in razgibavanjem?

Po opisu se mi zdi res najverjetneje, da ste si poležali kakšen živec, ki vodi tja ali od tam, kjer čutite težave. V tem primeru bi se morale težave v kratkem popolnoma izboljšati. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Stanje se je po kakšnih dveh dneh skoraj popolnoma izboljšalo, potem pa so se težave ponovile. Roka je spet mlahava in šibka, občasno čutim tiščoč občutek. Roko sicer lahko uporabljam. Ali je to normalno, da po večih dneh ni bolje?

Lahko je utesnjen živec, ko potuje preko kakšnega prehoda, ampak tega ne bo možno ugotavljati po netu…
lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Bi moral po vašem mnenju iti k zdravniku ali naj še malo počakam?

Po netu ne želim ugibati, o konkretnem primeru, v večini podobnih primerov pa takojšenj zdravnišli pregled kaj bistveno ne spremeni stvari. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close