Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca problemi z moda

problemi z moda

Zdravo
Imam 13 let in sem si danes prvič potipal moda pa sem opazil čudne stvari. Na eni strani moda zgleda, kot da je nekaj izraščeno in se da tudi upogniti, malo vstran pa sta dve pikici, kot malo manjša bucika na igli, ki pa sta trdi. Narisal sem sliko kako zgleda. Tista največja rdeča stvar ima na eni strani začetek ki se da upogibati, na drugi strani pa ne vem kje se konča, zgleda kot se zlije z modo!! ostali dve pikici pa sta tudi označeni z rdečo. ALI JE TO NEVARNO IN MORAM K ZDRAVNIKU?
[img]http://shrani.si/f/13/10H/ttJvaUz/slika67.png[/img]

Zdravo Nejc,
po opisu bi šlo pa lahko za čisto normalne dele, zagotovo v opisu (in skici) prepoznam obmodek, ki tam seveda mora biti. Ker pa je za diagnozo potrebno tipanje, ti za pregled tistih dveh bulic vseeno predlagam tudi, da jih pokažeš pediatru. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Sem šel k zdravniku hitro, ker so doma naredili paniko. Zdravnik me je takoj poslal k urologu tam mi je danes rekel da zelo verjetno ni nič, moram pa čakat na ultrazvok zdaj kar nekaj časa. Mam pa še eno vprašanje, rekli ste da je to obmodek, jaz ga v prvo sploh nisem našel na drugi strani, zdaj ko sem ponovno probal sem ga občutil in se mi zdi da je manjši kot na drugi strani. Je to ok? HVALA.

nova
Uredništvo priporoča

Ljudje nismo čisto simetrični in tudi parni organi niso čisto identični…

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close