Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Penis

Penis

Dober dan, zanima me zakaj mi kozica ne gre do konca dol ko je penis v erekciji. Ko potegnem dol pride samo cela glavica ven. Je to zadosti ali ne?
In na penisu so se mi pojavili kot nekaksni baloncki, ko jih iztisnem pride nekaj rumenega ven ki nima vonja. Ve mogoce kdo kaj je to?

Če gre čez celo glavi o se mi zdi zadosti, kam pa naj bi še šla? Če ne gre čez, pa je preozka. Tiste izpuščaje si težko predstavljam in ne morem oceniti za kaj gre, običajno pa je to posledica kakšnega vnetja. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Imam jih kar nekaj cajta in so predvsem na zacetku penisa ne pri glavici ampak odspodaj….malo sem se pozanimau in so mi rekli da to ima vsak moski ali pa je mogoce zaradi nehigene..penis si redno umivam in to je usak dan ali usaka 2 dneva…

nova
Uredništvo priporoča

Ko kozico povlecem dol imam nekaksne pike…nevem kako obrazlozit, ko kozico potegnem dol je tisto kar drzi kozico in glavico skupaj in tam na levi in na desni strani imam neke pikice..mogoce veste kaj je to?

Iz opisa jih bo žal nemogoče dešifrirati…

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni
Imam težavo ker imam preozko kožico na penisu. Ko je v erekciji jo tezko potegnem preko glavice in ko jo se mi pod glavico naguba. Imam pa tudi prekratek frenulum. Ali obstaja kaka resitev za to ne da bi obiskal urologa?
imam pa tako tezvo kot je na tej sliki na tej povezavi Vaš link

hvala za vas odgovor

Saj ne da ni možno, da se nekoliko raztegne, pogosto pa je res treba to rešiti z manjšim posegom. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close