Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Nos

Nos

pozdravljeni doktor!

Kaj se zgodi če si nos usekneš z zelo mrzlo vodo in potem ti gre voda skozi nos, in ćutiš v glavi zadaj?? To se mi je zgodilo danes.

Dejva sam razjasnit okoliščine: v nos ste si natočili mrzlo vodo? Ali ste glavo imeli v mrzli vodi ko ste se useknili? Jaz to običajno počnem v robec (na kolesu včasih tudi neolikano, ko noben ne gleda). Kako gre to s tisto vodo?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Se opravičujem za nesporazum. Raj postopek napišem, šla sem na wc, umila roke z mrzlo vodo in takrat sem si tudi nos usenkla ( v mrzli vodi ene trikrat) in potem se je zgodilo to da ko sem si nos useknila da je šla voda skozi nos in čutila v glavi zadaj a je to grozna zadeva? a je možno da tudi zaradi tega izgledaš bled? Malo me skrbi zdaj, kaj se poj zgodi? In me je danes malo glava bolela zgledam pa danes ko en duh. Lep pozdrav prosim za nasvet. Hvala!

nova
Uredništvo priporoča

Sluznica je res bolj obćutljiva, tudi na temperaturo, a česa hujšega, razen neprijetnega občutka, res ne pričakujem. Da bi bili od tega še vedno bledi in izgledali kot duh ali podobna paranormalna tvorba, se mi ne zdi verjetno. Tisto jemljem bolj kot trenutno neprijetnost, kot pa nekaj, kar bi imelo posledice. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za odgovor gospod doktor, kaj pa naj bi povzročilo bledost? kar od enkrat sem bila včeraj cel dan bleda, no danes tudi ko sem se zbudila zjutri sem bila zelo zelo bela? sicer po naravi nisem taka, malo tut me glava boli. Nisem slabokrvna, in ne jemljam nobenih drugih tablet. Lp

Uf uf, vse od slabosti, slabokrvnosti, konstitucije, strahu…. v glavnem skrajno subjektiven in nespecifičen podatek. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close