Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Nezavest

Nezavest

Pozdravljeni,
zjutraj, ko sem vstala sem šla na stranišče in potem do dnevne sobe, a sem izgubila zavest in padla. Pomagali so mi do kavča, ker pa sem morala na stranišče sem se zopet vstala in šla. Že v kopalnici sem čutila da bom spet padla, zato sem šla do svoje sobe, ki je bližje, a sem med vrati zopet padla. Izmerili smo krvni ptitisk in spodnji je bil le 59, ostalo vredu. Malo sem pojedla in vzela aspirin. Spet sem šla na stranišče in imela drisko, nisem pa več padla. Vročina je narasla do 38,5, sem vzela lekadol in zdaj je 38.
Bi me moralo zaradi izgube zavesti skrbeti? Ko sem ležala, sem se vredu počutila, le ko sem se vstala ni šlo. Po tem nisem več izgubila zavesti, sem pa malo omotična zaradi vročine.
(Stara sem 18 let.)

Hvala za odgovor
Lep pozdrav
Anamarija

Pozdravljeni, najverjetneje ste izgubili zavest zaradi padca krvnega tlaka, ko ste stopili pokonci. Bolezen z vročino je lahko k temu prispevala velik delež. Okoliščine torej niso posebej zaskrbljujoče, vseeno pa je pri vseh nepojasnjenih izgubah zavesti koristno opraviti zdravniški pregled.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni,
je mozno da bi prislo do izgube zavesti zaradi tezav z usesom? Imam namreč počen desni bobnič. Dan prej pa sem si skušala sčistiti uho z gorečimi svečkami (ne vem kako se imenujejo) in me je zelo bolelo, zato sem prenehala.
Bi bilo lahko to povezano? Še danes sem nekako omotična (čeprav sem bila zdaj že vredu) in imam čuden občutek v ušesu.

Hvala in lep pozdrav

nova
Uredništvo priporoča

Da bi izgubili zavest zaradi težav z ušesom ni prav verjetno.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close