Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca ravnotežje

ravnotežje

Dogaja se mi ko stojim na miru ostanem brez ravnotežja močan pritisk v glavi pritsk v redu. Kaj bi to bilo.

Kakšen je pritisk stoje, ko se vam to dogaja?lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Zmerila sem si pritisk sede 104/75 stoje in je bil 130/100 ali je lahko vzrok pritisk.hvala lp

nova
Uredništvo priporoča

Kateri od njiju je stoje?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

130/100 stoje ko sem merila večkrat je bil tudi 140/100 kaj menite hvala lp

Pritisk ni nizek, sicer ga je težko izmeriti ravno v trenutku izgube ravnotežja, sicer pa za ravnotežje skrbi tudi ravnotežni organ in je težava lahko od tam… lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni. Men se pa dogaja, da veckrat se mi zvrti za sekundo neodvisno od sedenja ali stanja … najbolj pogosto imam pritisk 110 70 … sploh, ce pogledam na stran ali dol … stara sem 30. Bolezni.nobenih naj ne.bi bilo, razen psiha. Dojila sem leto dni, bi lahko bila slaba kri?

Če se vrtoglavica pojavlja ob obračanju glave, največkrat izvira iz ravnotežnega organa, slabokrvnost bi lahko povzročala omotico, utrujenost, občutkov vrtenja okolice okrog pa načeloma ne.
Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala. Kaj pabi vratna vretenca? Srce? Aja, prosim povejte mi, ce mas barvni.gelL na nihtih, imas pa nujno nenapovedan ooperacijo, kako zo potem resiti?

Poskusite še enkrat v osrednjeslovenskem narečju 😉
Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Se opravicujem. Telefon in hitro.tipkanje, ko ni casa. Zanima me, ce lahko to omotico pripisem psihi, glede na to, da sem opazila, da se pojavlja neodvisno od tega kaj delam, torej lezim, stojim, sedim, ko.hodim pa ne …
In se drugo.vprasanje, v primeru, da imas kako operacijo in imas barvni gel na.nohtih, kako to.resiti?

Če se vsm nekaj zgodi in morate biti nujno operirani, se vsm ni treba vznemirjati zaradi gela na nohtih, ki glede na resno stanje, ki vas pripelje na kirurško mizo, res ni omembe vreden problem. Omotice seveda ne povzroča le psiha, je pa to zelo pogost vzrok zanko. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close