Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Desno oko

Desno oko

Spostovani!
Pri 3letih sem imela operacijo desnega ocesa zaradi skiljenja oko je bezalo navznoter. Ok pol sem nosila ocala celo moje obdobje solanja. Danes imam 34let. Res sem skozi pred racunalnikom sluzbeno vsaj 8-9ur dnevno. Priblizno mesec dni se trudi zbrati in usmeriti ti desno oko na normalno pozicijo ker opazam da mi bezi navzven in vidim megleno pol malo tako dvojno sliko in te crke katere midva sedaj prebirava z zdravimi ocmi jaz jih z desnim ocesom tega teksta ne morem prebrati. Sem pomislila na zacasno utrujenost in izcrpanost pa ni nic bolje. Grem sicer do osebne zdravnice v torek vendar zelim vprasati verjetno bo epilog operativni poseg ane? Sam cakte operacija skiljenja ki je bila v otrostvu odpravljena je ta misica pac cez toliko let popustila in jo morejo pac spet ojacati ali kako naj si razlozim? Se pravi ena operacija v otrostvu ni bila dovolj ker cez 30let spet to isto oko mi povzroca mal nevsecnosti? Prebiram da poseg poteka v lokalni anasteziji…..ko sem bila otroka menda sem imela celo anesteziji ne sam lokalno. Kaj pa kje me operirajo izberem sama? Hvala. Lepe praznike zelim. Kristina

Čaka vas pregled primokulistu, če bi bila potrebna operacija, lahko med izvajalci, ki imajo za take posege koncesijo, izberete sama, žžal pa ne vem v podrobnosti, kako poteka poseg.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close