Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca slepič ali jajčnik ??

slepič ali jajčnik ??

Pozdravljeni !
Začelo se je 6 dni nazaj dopoldan kot bolečina v trebuhu ki je čez dan ponehala zvečer pa postala močna predvsem v hrbtu in v trebuhu na spodnji D strani da sem morala vzeti lekadol nato sem zaspala . Pomislila sem na ovulacijo . Ko sem se zbudila je bila bolečina minimalna in tako je še danes. Boli me v križu , spodnji D strani trebuha zašpika občasno . Je možno da je slepič ? ali jajčnik ? Pogosto hodim na malo potrebo , ki je malo pekoča , prisoten je beli tok , vročine nimam , na pritisk me trebuh ne boli , muči me tudi rahla slabost . Glede slabosti je možno tudi zaradi moje panične narave .

6 dnevno zbadanje, ki se je celo izboljšalo ni tipičen potek vnetja slepiča in se mi zdi komaj verjetno. Pekoče odvajanje vode bi lahko povzročilo vnetje (spodnjih) sečil. Kaj točno pa vas “špika” pa bo brez pregleda nemogoče ugotoviti. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.


Boli tam kjer ponavadi boli menstruacija le bolj na desni strani . Stara sem 20 let in me je strah operacije predvsem splošne anestezije saj imam migrene z avro in aritmijo ? je operacija nevarna v tem primeru ?

nova
Uredništvo priporoča

Ni

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close