Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Nujno prst

Nujno prst

Pozdravljeni. Ze tretji dan cutim na palcu noge kot da je del koze zgoraj pod nohtom lesen,kot da ni moj, slabse cutim. Me zelo skrbi kaka tromboza. Kaj vi menite?

V napisanem ni sicer nič, kar bi spominjalo na trombozo, a žal vam iz tega opisa ne znam povedati kaj več. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni. Sem bila pri osebni dr in.bi naj slo za hrbtenico. Tudi ce se s prstom potegnem po zadnjem delu stegna in zunanjem delu mec, cutim v tem prstu scemenje. Mislite,da je res lahko.hrbtenica?
Opazam pa se obcasno.pekoc obcutek v prsnem.kosu.in spodajv zelodcu, je bolj taka povrsinka pekocina,kot bi koza pekla ali je lahko to od kisline?
Jemljem.omega3, kaj lahko to skoduje na dolgi rok?

nova
Uredništvo priporoča

Take občutke bi lahko povzročala utesnitev živca kjerkoli v njegovem poteku vse do vstopa v hrbtenjačo, torej je možno. Bolečine v žlički so lahko posledica težav z želodčni kislino. Omega 3 dolgoročno najbolj škoduje denarnici, zaradi potencialnega vpliva na krvavitve pa se posvetujte z zdravnikom, če jemljete tudi zdravila, ki vplivajo na strjevanje krvi.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Ne, ne jemljem nobenih zdravil. Torej omega3 tudi kaj na strjevanje vplivajo? Mi se lahko razložite kaj drugega bi lahko.pritiskal na zivec? Strdek baje.ni,je rekla? Za vase cenjeno mnenje se vam zahvaljujem.

Nekoliko podaljšujejo čas krvavitve. Živec je (teoretično) lahko utesnjen če nanj pritiska medvretenčna ploščica ali kje v poteku preko kakšnih ožjih prehodov. Ne trdim seveda, da je karkoli od tega težava pri vas, saj je možnosti za take težave precej.
Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Na mr ledvene hrbtenice pise da imam protruzijo diska in kifoskoliozo. Torej strdek ni vrjeten.prevec?

Strdek česa?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close