Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca noge

noge

Pozdravljeni,
imam eno vprašanje. Že približno dva meseca me bolijo noge, večinoma stegna. Ko se recimo uležem čutim tudi pod kolenmi bolečine, vendar stegna prav zelo izrazito. To se mi dogaja na sprehodu, ko stojim ter tudi ko počivam. V bistvu je bolečina na obeh straneh enaka, zato ramišljam, da bi morda bolečina izvirala iz hrbtenice? Panika pa je zagrabila, ko so mi delali že drugič ekg in je bil rezultat sinusna brad…., s 43 utripom. Ustrašila sem se, ker se mi približno 1x na mesec zgodi, da mi začne srce utripat tudi čez 100 udarcev na minuto. Pravijo, da je to zaradi ščitnice in naj ne bi bilo nevarno. Kaj menite vi? Vsekakor imam tudi čez dva tedna kardiologa zgolj zato, da se “pomirim”. Zdaj pa me te noge begajo, ker če vtipkam v google mi kaže zadetke le v povezavi s srčnimi boleznimi. Kaj menite o vsem: utripu, bolečinah?
Sem skoraj prepričana, da imam krčne žile, in malo sem nagnjena k revmi, a ta bolečina mi ne da miru, saj navdno revamtične bolečine čutim ob poslabšanju vremena in ne ob takih lepih sončnih dneh. Še par informacij o meni: stara sem 32 let, zdravim se z eutiroxom 100mg za ščitnico, paničarka in v zadnjem mesecu pod velikim stresom.
OD kje in zakaj torej ta bolečina, ki bi jo opisala še najbolj kot trganje?
Hvala za vaše mnenje!

New Report

Close