Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca boleč penis

boleč penis

Spoštovani,

imam čudno težavo. Že kak teden me boli ena točka (niti ne en cm v “premeru”) na vrhu penisa, na meji med glavico in korenom penisa. Boli pod kožico in samo na pritisk, seveda ob tipanju, tiščočih hlačah, curku vode itd., sama po sebi ne boli. Po svojih najboljših sposobnostih ne vidim nobenih posebnih “kožnih” sprememb na bolečem delu, prav tako nobenih zatrdlin, oteklin ipd. Imate morda kakšno idejo?

Hvala.

Žal nobene take, ki bi znala poimenovati vašo težavo z imenom. Nimam pa niti na sumu nobene resne bolezni in če se na bolečem mestu ne pojavi neka kožna dprememba, bo najverjetneje prešlo samo.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za pomirjajoč odgovor. Zadeva se še kar vleče, zato sem se vendarle naročil pri zdravniku, čeprav mi je malo “nerodno”, ker v bistvu nimam kaj “pokazati”. Če drugega ne, je stvar moteča pri spolnem odnosu. Prav tako ne vem, kaj mi lahko predpiše – kakšno mažo proti bolečinam?

Prijazen pozdrav.

nova
Uredništvo priporoča

Žal tudi jaz nimam uporabne ideje za kaj bi šlo, če najdete urološki forum, morda imajo kašno idejo. Da bi vam bilo nerodno, ni potrebe, bolj sitno bo za zdravnika, če tudi on ne bo imel ideje…. če jo bo, pa javite, da bom vedel za naslednjič 😉
lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Videt ni blo nic, dobil sem Canesten, zal pa nobene uporabne ideje za vas 🙂 lp

Upam da bo minilo, pa ceprav v nevednosti 😉

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Se zadnjič se javljam. Canesten ni pomagal nič, sem bil že precej obupan. Nato pa je bolečina minila čez noč, in to dobesedno. Ne da bi jenjala, kot bi presekal. Jasno oziroma logično mi seveda ni nič, ampak hvala bogu, da se je poslovilo … lp

Zdaj, ko je minilo, je vseeno če ni dobilo svojega imena 😉 Lep dan in veliko veselja 😉

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close