Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca mrtev zob

mrtev zob

Spoštovani dr.

Že od lanskega leta mi zobozdravnica zdravi zob. Včeraj sem jedla žemljo in se mi je pol zoba odlomilo. Danes sem šla k zobozdravnici, kjer mi je zamenjala zdravilo in polovico zoba izpulila. Verjetno ga samo polovica ne more ostati v ustih? Bo ša ta polovica ven padla. Bom morala imeti nov zob? Spraševati nisem mogla, ker sem imela v ustih gazo. Verjetno se samo enega ne da narest ali pač? Malce me boli, verjetno zaradi puljenja? Nič ni rekla ali lahko jem, pijem? Kontrolo imam šele aprila. Prosim vas za mnenje. Hvala lepa.

Pozdravljeni, za zobozdravstvena vprašanja se boste morali žal obrniti na zobozdravnika.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

izkoriščam priložnost: leta 2012 mi je zaradi slabega zoba zobozdravnik odstranil živec in rekel, da bo v roku enega do dveh let počrnel in ga bo treba izvleči, zdaj smo 2017 pa zob zgleda čisto normalen in me ne boli itd. Kako je to mogoče? priznam, da od takrat pri zobozdravniku me več ni bilo ker sploh nimam nobenih težav ne s tistim ali kaki drugim zobom.

nova
Uredništvo priporoča

po mojih izkušnjaj “mrtvih” zob ni treba kar avtomatsko po letu ali dveh izvleči ali da bi moral nujno povzročati težave. Še vedno pa vztrajam da je za zobozdravstvene teme bolj primeren zobozdravnik.
lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close