Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Zbadajoča bolečina v glavi

Zbadajoča bolečina v glavi

Pozdravljeni!
Prosim za razlago moje težave…
V desnem delu glave nad sencami me vsakodnevno(2-4krat) špikne,zbode,ostra bolečina,ki v parih sekundah izgine.To traja zdaj 5 dni.Lekadol ne pomaga.
Zaradi večletnega nošenja bremena imam težave z vratno hrbtenico(čakam na slikanje),…napetost vratnih mišic,trzanje(ravno bolj desno,kot je bolečina na desni strani glave) je prisotna.Torakalni del hrbtenice je rahlo urivljen v levo,drugih sprememb razen degenerativnih ni videti(opravil slikanje lansko leto).Opravil sem masažo in fizioterapijo pred 3 meseci,hodim plavat…,a takrat te bolečine v glavi še nisem imel(MR glave sem opravil pred 4 dnevi,izvid še pride…).
Zanima me,če je možnost povezave med vratnim delom in hrbtenice in tem zbadanjem v glavi mogoča?Bolečina je res ostra,moteča in se moram dobesedno ustaviti,usedet za trenutek.Star sem 45 let,nekadilec,alkohol pijem redko…,opravljam sedeče delo za računalnikom.
Hvala za odgovor!
Leon

pozdravljeni, zbadanje v sencah bi težko povezal z vratno hrbtenico in je najverjetneje zgolj oblika glavobola, možno, da bo postopoma minilo samo in dvomim da bi kakršno koli ozadje teh bolečin našli na mr glave.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close