Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca zatekanje

zatekanje

Pozdravljeni,

Naprej sem mislila da zaradi kalinacije v nogah bolijo noge in ne morem stopiti na noge predvsem pri naporu in ko zjutraj vstanem, pogosta utrujenost .Sedaj so mi začele zatekati noge in trebuh imam zelo napihnjen drugače imam tudi krčne žile in slab venski pretok pogoste vrtoglavice kaj mislite da je vzrok hvala in lep dan.

Žal iz navedenega skupka simptomov ni možno potegniti uporabnega sklepa, težko bi vse povezal z en samim vzrokom in najbrž med seboj niso nujno povezani.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Kaksno bolezen gotovo sumite ponoci some bolele noge da nisem mogla spati to se mi je zgodilo po celodnevnem delu ce obiscem zdravnika kaksno napotnico naj mi da ker on mene sprasuje kaj pa naj vas dam bila na pregledu krvi ok mr glave hrbtenice ok razen da imam slabo drzo bla pri nevrologu pravi nizek pritisk kaj mi svetujete vi prosim za nasvet najlepsa hvala

Žal zgolj izpodatka, da so vas po celodnevnem delu bolele noge, ni možno napisati uporabnega odgovora in pri (pre)utrujenosti bi lahko to bilo celo pričakovano…
lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close