Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Vprašala bi…

Vprašala bi…

Čer! Mož ima ledvične kamne. Vprašanje bo morda neumno, vendar ker se lahko izločijo sami, me zanima, če ga jaz oralno zadovoljim, ali je možno da ppgoltnem ta mini kamen jaz? Pa da potem jaz dobim ta ledvični kamen v ledvico? Se opravičujem vendar glede na to, da se znajo izločit po naravni poti, se mi zdi nekako to logično. Nevem no, zato sprašujem. Lp

Pozdravljeni! Izločeni kamen ima lahko kaliber izstrelka pištole. Če mu premočno pride med oralnimi strelskimi vajami, vam lahko z ledvičnim projektilom preluknja možgane. Kot če bi namesto običajne pištole v ustih imeli revolver. Ker ne veste, kdaj se bo kamen pojavil v izstrelku, lahko to imenujete ruska ruleta na poteg. Če vas ne nacilja v ledvico, se kamen nikakor ne more znajti tam.
Saj ste se samo hecali, ane?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Ledvični kamen nastane v ledvici ko so izpolnjeni določeni pogoji. Tudi če bi pojedla ledvični kamen od moža, bi šal skozi tvojo prebavo normalno, kot če bi pojedla kakšen drug tujek.

Tako da je odgovor ki ga iščeš “ne”.

Škoda, da ti glupan od doktorja ni mogel tega napisati. Ne vem kaj si je mislil. Mogoče, da si je prišparal čas, ko je pisal daljši in brezvezen odgovor, misleč, da je smešen? Fajn je bit vzvišan in sklepati da smo vsi isto razgledani.

nova
Uredništvo priporoča

Smeh je pol zdravja …hahaha … zakaj se to ne da všečkat

AHAHAHAHA, GOSPOD DOHTAR, LEGENDA STE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Super hvala dr. Rebolj.
To je tudi mene vedno zanimalo, pa nisem vedela na koga se obrniti…Hvala

Mimogrede, vaš odgovor je že zaokrožil po FB …

Drugače pa ne boste verjeli, da nekateri ljudje mislijo tudi, da ženske lulanje, spolne odnose in potemtakem seveda tudi porod vse opravimo skozi isto luknjico. Vprašanje je zato po mojem žal mišljeno čisto resno …

http://www.healthboards.com/boards/kidney-disorders/226956-stones-pass-during-ejaculation-please-help.html

V medicini se lahko zgodi marsikaj, tudi kamen bi lahko prispel ven po tej poti. Tako da ni izkljuceno. Seveda pa tudi ce bi, nebi pomenil nevarnosti za drugo osebo:)
Tako da kar eni mislijo da je nemogoce,je vseeno mozno;)

Sašo Rebolj za zdravnika leta! 🙂 🙂

Sicer pa, kakršno vprašanje- takšen odgovor.

Se strinjam z gornjim napisanim. Morda je bilo vprašanje postavljeno kot provokacija ali hec, lahko pa je res, da je dejansko žensko to zanimalo. Namen je očitno dosežen, tako kot z strani “spraševalke” kot tudi odgovora. Tema se je objavila po FB, na radiu, pa še kje.Sem pa mnenja, da se da sigurno odgovoriti z normalno. Verjamem, da če bi postavili vprašanje če lahko kamen ejakuiraš med samim zadovoljevanjem kot anketa, bi bili odgovori mešani. Se pa da, oz se je že zgodilo da je bil izločen kamen pri zadovoljevanju ter bil pregledan. LP

@LifeIsWorthLosing
Ti si gupi osebek, ki ne razumeš heca od dr. SRebolj.

Če ji mož ni mogel razložiti ali kdorkoli od zdravnikov, katere je mož obiskal… Če ji stric Google ne pomaga razumeti…? Ah, daj no, v odgovoru vzvišenosti ni zaznati. Je pa zaznati sarkazem, ki nas (nekatere no) dnevno rešuje pred Loleki (in Boleki).

Meni je moj mentor (ravnokar sem končala pripravništvo na rtgju) rekel, da nobeno vprašanje ni neumno. Mislil je na tista, ki jih postavljajo pacienti. Pa smo tudi slišali razne cvetke, ampak če je mentor videl, da se ob kakšni cvetki študentje muzamo, smo jih slišali in poslušali še dolgo. Če smo že pri kamnih – nek gospod me je vprašal, če bo preiskavo motilo kamenje v vodovodnih ceveh. Ker ga nisem prav slišala (bila za to kaznovana – ker nisem poslušala pacienta) sem mu rekla, da jaz doma za to uporabljam Cilit. Neka stvar hitro postane problem, če v komunikaciji nastane motnja. Močno upam, da tudi gospod ni poslušal mene.
Tudi jaz mislim, da je vprašanje resnično, čeprav sem slišala, da se na teh forumih kolegi med seboj radi malo hecate…. Tako da … nasmejala sem se vašemu odgovoru, vendar se mi vseeno zdi prav, da na vprašanje odgovorite … malo drugače. 🙂
Lep dan vam želim.

DRŽI! LEGENDA JE NAŠ GOSPOD DOKTOR! SUPER LEGENDA! JEEEEEE!

Na tako vprašanje je doktor več kot odlično odgovoril:))

Saj pa je odgovoril z zadnjim stavkom/vprasanjem 🙂

Ne, ne, tega nisem jest napisala :)))

Eni ljudje so res tako nevedni, da so sposobni postaviti taka in še bolj neverjetna vprašanja. Vem, da je vam to težko razumeti, ker nikoli niste imeli inteligence vse od plazilca, pa vse do genija ,… kot določeni npr. jaz :)) (no, ne vem če ravno do genija, bolj do norca :)) ampak sej je samo en korak razlike med njima :))

Mene pa zanima stopnja izobrazbe ljudi, ki postavljajo taka vprašanja. Ali bolj konkretno: katera fakulteta jim je dala magisterij?

Vprašanje je popolnoma resno, kot je tudi odgovor cenjenega doktorja. Nekaterim pač ne moreš drugače dopovedati, da je sem in tja, zgolj in samo kot dobrodošla sprememba, pa vseeno dobro vklopiti možgane. Šolski sistem je v tem smislu popolnoma odpovedal (uporaba možganov ni nujni pogoj za zaključek študija), zato so pikri odgovori ljudi na več kot očitno popolnoma neumna vprašanja ne le dobrodošli, pač pa družbeno koristni.

Zdravnik ni noben glupan. Samo sklepal je, da ni možno, da po svetu hodijo taki glupani, da resno mislijo, da bojo s fafanjem požrli ledvične kamne. Izobrazba z bebavostjo ni povezana.

z doktorjem se čist strinjam, nevednici pa v odgovor samo to…če se bo možu izločil ledvični kamen mi verjemi, da mu v tistem trenutku ne bo do oralca, ker to so pa take bolečine, da lahko komu tud katero pripelješ okol ušes, ne pa da bi ti ga ena zraven še sesala.
radovedna 555, sam informativno-nisi smešna !!

New Report

Close