Forum: Urgenca

Posvet o urgentnih stanjih, bolečinah, povišani temperaturi in poškodbah. Kje poiskati pomoč?

Grlo - čuden občutek

Odgovori Nova tema
Default avatar Masy 26 Dec 2017 14:54

Pozdravljeni!
Pred kakšnim tednom sem na levi strani vratu začutila nekakšen čuden občutek, nekaj med rahlo bolečino (ki v bistvu mineva) ostaja pa tisto “nekaj”. Zaradi kroničnega vnetja žrela imam na tej strani bezgavke stalno malo povečane ( tako mi je takrat, pred 25 leti razložil ORL zdravnik), ki pa zdaj niso bolj povečane. Včasih imam občutek, kot da imam celo to levo stran, od ušesa navzdol, bolj občutljivo. Imam tudi hiatalno hernijo, mogoče je ta občutek povezan s tem, ker v teh dneh jem tudi hrano, ki ni najprijaznejša do želodčne kisline?
Hrano lahko požiram. Pa vendar paniciram, kaj mi je, po naravi sem panična, vem za vaše mnenje o takih, kot sem jaz ;), pa si ne morem pomagat, da vam ne bi pisala.
Srečno!

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Avatar SRebolj 28 Dec 2017 18:04

Seveda, lahko je vnetje, refluks, seveda pa iz opisa bolj natančno ni možno razvozlati vzroka za bolečine. Lep pozdrav

- - - - - - - -
Sašo Rebolj, dr. med.

Default avatar Masy 13 Jan 2018 11:18

Pozdravljeni še enkrat!
Ker je bila moja zdravnica na dopustu, zdaj je na bolniški, sem naročena šele 25.1.
Sem pa res panična, saj ta bolečina ni huda, sploh ne vem, če bi se temu reklo bolečina, ko pogoltnem slino, malo začutim na levi strani v žrelu nižje dol, včasih mi gre ta čuden občutek tudi v uho. Zdaj me je strah, da ni kak rak ...
Grozno mi je.

Avatar SRebolj 13 Jan 2018 13:11

Grozno zaradi rahle bolečine? Zakaj pa bi bil rak?

- - - - - - - -
Sašo Rebolj, dr. med.

Default avatar Masy 15 Jan 2018 21:43

Ker se vleče že pribl. 3 tedne ... (ni bolje)
Ker je samo na levi strani ...
Ker je ... Kaj vem, grlo sem že imela vneto, ne vem, če je to isto ...
Ker sem napsihirana ...

Avatar SRebolj 15 Jan 2018 23:58

Strahu pred nečim “hudim” se žal ne boste otresli z mojim prepričevanjem....

- - - - - - - -
Sašo Rebolj, dr. med.

Stran 1 od 1
Na vrh