Forum: Urgenca

Posvet o urgentnih stanjih, bolečinah, povišani temperaturi in poškodbah. Kje poiskati pomoč?

Stopalo

Odgovori Nova tema
Default avatar Vladislav 2 Jan 2018 22:00

Pred 1 mesecem me je zacelo boleti zgornji del stopala, tam kjer je glezenj sem zgoraj tam ka ne nart.... kakor se spomnem se nisem nikamor udaril, sem tisti cas se kar veliko lezal ker sem imel vrascen noht, po operaciji... vendar ko stopim me ne zaboli a ce prste premaknem spodaj me malo zaboli a ce stopalo zaokrozim na levo stran me pa kr mocno zabilo odvisno kdaj ce veckrat zaokrozim me manj.... vender bi pa vedel zakaj bi slo in bi bilo potrebno obiskati zdravnika ? Ka mam pocasi kar povn kufr tega stopala

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo

Zdravo, sicer bo težko takole ugotoviti za kaj gre, struktur v stopalu je veliko, lahko se vname ovojnica tetiv v tem delu, lahko gre za drugo vnetje. Ne bere se kot kaj zaskrbljujočega, a brez pregleda ne boste prišli do diagnoze in rešitve težave. Lep pozdrav

- - - - - - - -
Sašo Rebolj, dr. med.

Default avatar Vladislav 11 Jan 2018 07:16

Pozdravljeni zdaj vem tocno kje me boli tam med talusu, gleznjem..... vsi mi govorijo naj ne grem ka ni tako hudo ampak jaz vedno pretiravam pa mislim da je hudo .... priporocate kako kremo?

Avatar SRebolj 12 Jan 2018 20:40

Dvomim v učinke krem za take primere, če boste šli k zdravniku ali ne, je vaša odločitev, a od neta se prej zboli, kot ozdravi. Lep pozdrav

- - - - - - - -
Sašo Rebolj, dr. med.

Stran 1 od 1
Na vrh