Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

TENERIFE

Default avatar

Tamaraa

Lani smo bili z družino na otoku Tenerife, kjer smo zakupili apartma. Udeležili smo se promocijskega dopusta, z brezplačnim apartmajem za 4 osebe. Najverjetneje boste vsi mislili (kot smo tudi mi), da gre za nek 'nateg', vendar vam lahko iz lastnih izkušenj povem da ni tako. Apartma je popolnoma brezplačen, plačati smo morali samo letalsko karto. Vse kar smo morali storiti, je bilo nameniti nekaj ur za predstavitev podjetja RCI, ki omogoča ta dopust. Preden se udeležiš dopusta podpišeš pogodbo, v kateri piše, da nisi zavezan NIČ kupiti. Marsikdo mi reče, da je bilo pri nas vse v redu, ker smo kupili zadevo, vendar ni tako. V istem terminu z nami je bila še ena družina slovencev, prav tako na brezplačnem dopustu, ki jih zadeva sploh ni zanimala. Šli so na predstavitev, zavrnili ponudbo in brez problema uživali dopust do konca tedna.

Če koga zanima naj me kontaktira!

Lp
Default avatar

La gomera

Brezplačen apartma? Ja, pajade.
A mi lahko poveš, kdo bi nekaj svojega zastonj oddal, razen če ni sorodnik ali prijatelj?
Vi ste zakupili apartma za nek določen čas, zdaj pa ga je treba zapolniti, ne?
Time sharing? Spet?
RCI? Spet?
Default avatar

Tamarap

ne, mi smo zakupili apartma za vedno in nimamo nobenih problemov ga zapolniti, ker tak zakup pomeni en teden v letu. Zastonj apartma odda RCI, ker gre za promocijsko potovanje. Vse sem lepo napisala, ne vem česa ne razumeš
Default avatar

La gomera

Sama si napisala, da bomo mislili, da gre za nateg.
Jaz to še vedno mislim, kljub tvojemu pojasnjevanju.
RCI je pač nategunsko podjetje iz VB, oglej si samo, koliko postov in s kakšno vsebino je na forumu Turistične agencije.
Pa ne mi s tem, da RCI nima nič z raznimi podobnimi agencijami, ustanovljenih (in pobeglih, ko jih folk začne ganjat) pri nas in na Hrvaškem.

Da ne boš mislila, da nimam izkušenj z njimi: V dominikani, na Tenerifi, na Gran canarii, so zelo vsiljivi in dobesedno zahtevajo, da se udeležiš njihovih promocij. Že sam način mi je skrajno odbijajoč, pač nisem ovca, ki se pusti striči.
Ti pa kar, koliko ti pa p lačajo za takole reklamo?
Aja, pa tvoje vprašanje, česa da ne razumem: se mi zdi, da ti ne razumeš enih stvari, zase pa mislim, da jih zelo dobro, tako da...
Default avatar

Tamarap

Temo sem objavila za tiste, ki jih zanima in ne zate, ki te zgleda sploh ne. Imaš svoje izkušnje jaz pa svoje, če jih delim z drugimi ni nič narobe. Plačajo mi pa prav nič, pač imam to možnost da komu omogočim zastonj dopust in ne vem zakaj ga ne bi. Nikogar v nič ne silim, zato res ne vem zakaj se razburjaš s takšnimi agresivnimi komentarji. Kdor hoče bo izkoristil, kdor ne pa pač ne;)
Default avatar

zastonj dopust

Pa kaj ti takega ješ......No razloži nam malo,kako boš omogočila zastonj dopust....
Pod zaston dopust je zamene:namestitev,hrana,prevoz,zdravstvena zavarovanja vse to se šteje pod zastonj dopust....ZATO TE LEPO PROSIM,NE NATEGUJ LJUDI V TEM KRIZNEM ČASU,ker verjemi mi,da v tem recesijskem času,ti bo kvečjemu kdo kaj uzel in ne DAL.......
Default avatar

adeje

Tamara,prosim.da mi sporočite vašo tel št.rada bi vas vprašala,glede zakupa apartmaja.lp Veronika
Default avatar

justme27

pozdravljeni!

zanima me če je tukaj kdo ki je sodeloval v nagradni igri pri TA Jupiter in je osvojil 2. nagrado: dopust na Tenerifih?
Default avatar

MDŠ2

Tamara pozdravljeni,
tudi mi smo pred leti zakupili apartma-studio in ga do danes še nismo koristili tudi zaradi tega ne ker se v primeru uporabe plačajo stroški vzdrževanja in ni računice. Nekaj moramo ukreniti s tem apartmajem , mogoče imate kakšno idejo. Rada bi se pogovorila z vami.

l.p Marija
Default avatar

brez meja

MDŠ2 je napisal/a:
Tamara pozdravljeni,
tudi mi smo pred leti zakupili apartma-studio in ga do danes še nismo koristili tudi zaradi tega ne ker se v primeru uporabe plačajo stroški vzdrževanja in ni računice. Nekaj moramo ukreniti s tem apartmajem , mogoče imate kakšno idejo. Rada bi se pogovorila z vami.

l.p Marija
Tale Tamara je trobilo RCI in vam bo bolj težko pomagala....ne bodite naivni.
Default avatar

nastja7

zdravo. prosim, če mi pošlješ cene, slike... zanima me termin v febtuarju 2016. moj meil [email protected]
Default avatar

tinkara77

gospa Marija, obračam se na vas, ker smo tudi mi eni izmed naivnežev, ki so nasedli tem... ob podpisu pogodbe je bilo rečeno, da se plača letna članarina za vzdrževanje stanovanja, sedaj pa se te članarine kar množijo,... zanima ne, če ste se uspeli rešiti iz te godlje in nan kakšen način