Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

nudistična plaža

Default avatar

rosela

Živjo!

Sem 15 let stara punca in čez tri tedne se z mami in starejšo sestro odpravljamo na počitnice na Koversado fkk camp. Mene je pa ful sram, ker pred ljudmi še nisem bila gola. Pa imam par vprašanjuser posted image user posted image . Sama se brijem že nekaj časa na črtico, pa me je ful sram tam to kazat. A mislite, da bi bilo bolje, da si malo pustim in da zgleda, kot da na to sploh ne mmislim, bojim se da bo zgledal k da sm ena sexy punca k se tm nastavlja. A mi lahko tiste z izkušnjami povete, kako je na nudističnih plažah s frizurcami tam spodaj? Al pa še boljše, če ma kakšna mamica izkušnje s hčerko, da hodijo na tako plažo al pa v savno in kako je je v vaši družini s tem. Fora je v tem, da mi res mal učinkuje k da je to neko spogledovanje s spolnostjo tega pa res ne bi rada da me mami vid v taki luči.

tenks za vaše odgovore, če mi lahko mal razložite ta problemček. hvala
Default avatar

bodi to kar si :)

na nudistični plaži te bojo ful bolj čukasto gledali če boš v kopalkah kot pa brez...
jaz sem že nekaj let nudistka in mi je ful dobro, ker se mi nikjer ne pozna belo od kopalk :)
ene se ne brijejo, druge so na črtico veliko jih je čisto brez...pač karkoli ti paše to imej!

lp
Default avatar

600

na fkk se manj obremenjujejo s tem kot na navadnih plažah. do not worry, bodi takšna kot se najbolje sama počutiš.
Default avatar

mihoslava

rosela je napisal/a:
Živjo!

Sem 15 let stara punca in čez tri tedne se z mami in starejšo sestro odpravljamo na počitnice na Koversado fkk camp. Mene je pa ful sram, ker pred ljudmi še nisem bila gola. Pa imam par vprašanjuser posted image user posted image . Sama se brijem že nekaj časa na črtico, pa me je ful sram tam to kazat. A mislite, da bi bilo bolje, da si malo pustim in da zgleda, kot da na to sploh ne mmislim, bojim se da bo zgledal k da sm ena sexy punca k se tm nastavlja. A mi lahko tiste z izkušnjami povete, kako je na nudističnih plažah s frizurcami tam spodaj? Al pa še boljše, če ma kakšna mamica izkušnje s hčerko, da hodijo na tako plažo al pa v savno in kako je je v vaši družini s tem. Fora je v tem, da mi res mal učinkuje k da je to neko spogledovanje s spolnostjo tega pa res ne bi rada da me mami vid v taki luči.

Pojdi!
Default avatar

atom...ant

:) bravo metka.... serijskemu odpiralcu butastih tem e očitno zmanjkalo minicije tako, da zdaj prakticira pa še copy / paste

bedno
Default avatar

čudne mame

rosela je napisal/a:
Živjo!

Mamici lepo povej, da se ne želiš razgalit in vsaka normalna mati ne bo silila svojega otroka v to!!!!
Default avatar

astrid74

Eh, o tej temi smo na dolgo in široko razpravljali že na ringaraja.... Dolgčas!
Default avatar

Rok-1

Punca poglej... s tvojimi leti si komot v FKK kampu, kakor ti bo všeč; lahki si oblečena (vedno se lahko izgovoriš na menstruacijo, če bi bilo ravno treba), lahko slečena - in sigurno s ene bo nihče vtaknil v tvojo črtico.

Ko takole razmišljam, bi rekel da se obremenjuješ za nič. Ne sekiraj se.
Default avatar

ah joj

čudne mame je napisal/a:
rosela je napisal/a:
Živjo!

Mamici lepo povej, da se ne želiš razgalit in vsaka normalna mati ne bo silila svojega otroka v to!!!!

PODPIS
Default avatar

zakaj?!

zakaj bi pa mami komplicirala,...saj si odrasla punca
Default avatar

ni problema

Lahko imaš tudi kopalke oblečene. Ne bo nobenega problema. Pa mami tudi povej, da ti ni prijetno.
Default avatar

moja_maja

po moje je problem v tem, da se brije,,,ne pa v kopalkah
Default avatar

no-ja

Po moje je problem v tem, da je nekomu dolgčas:))). Definitivno družina ne gre prvič v nudl kamp pri njenih 15-ih letih - ker za nekaj takega se ne odločiš tako pozno.
Default avatar

eh

no-ja je napisal/a:
Po moje je problem v tem, da je nekomu dolgčas:))). Definitivno družina ne gre prvič v nudl kamp pri njenih 15-ih letih - ker za nekaj takega se ne odločiš tako pozno.
IN zakaj ne bi moglo postati neki deklici nerodno pri 15 letih? A zato, ker ji pri 3 ni bilo??
Default avatar

no-ja

eh je napisal/a:
no-ja je napisal/a:
IN zakaj ne bi moglo postati neki deklici nerodno pri 15 letih? A zato, ker ji pri 3 ni bilo??
Si prebral(a) cel post? Problem je frizura, ne golota:). In dovolj žalostno, če lastni mami ne more povedati, da se frizira oz. jo skrbi, kaj bo mislila o tem, se ti ne zdi? Če je deklica (no ja, deklica!) stara 15 let, tudi mamica ni ravno ena babica, kar pomeni, da se verjetno tudi ona frizira:))). Poleg tega, če hodijo na nudl, bi človek pričakoval, da imajo sproščen oz. normalen odnos do takih reči in se o tem lahko pogovarjajo, bi rekla.
Default avatar

eh

Citiram: "Mene je ful sram, ker pred ljudmi še nisem bila gola" Iz tega sklepam, da jo je sram golote kot take. Tista frizurca da pa samo še piko na i.
In očitno ne hodijo na nudistične plaže, če pravi, da pred ljudmi še ni bila gola, se ti ne zdi?
Ne vem, če je post resničen ali lažen, sploh ni poglavitno.
Meni se zdi popolnoma abnormalno otroke, še posebej takšne cca 15 let voditi na nudistične plaže, če niso za to.
Default avatar

ja kaj vse

zakaj?! je napisal/a:
zakaj bi pa mami komplicirala,...saj si odrasla punca
Tebi se 15-letnica zdi odrasla oseba? Niti menstruacije še nimajo vse pri teh letih.
Default avatar

Latino

Spoštovana petnajstletnica, jaz verjamem, da si hotela nekaj olikano vprašat, a kakšne pomoči iz teh komentarjev ravno ne bo.Če kdo misli da je to zaradi dolgega časa, pa naj preskoči.
Torej, vsekakor pojdi normalno na dopust in se tako tudi obnašaj. Če te kdo res podrobno pozna je to mama in ni potreben nikakršen strah. Če sem prav prebral greš v Koversado, kjer je res raj. Tam je nekaj tisoč ljudi in v kolikor vreme to dopušča so vsi goli in vsi enaki. Nobenega razloga ni, da bi nekdo ravno zate mislil, da se tam nastavljaš in podobno. To je popolni nesmisel.
Nikar ne poslušaj tistih, ki pravijo da imej kopalke, ker to teževe ne bo rešilo. Ko boš prišla domov se boš spraševala, zakaj je to tako bilo, sem res takšna in edina reva, da sem morala tako ravnati?! Sleci se in se obnašaj popolnoma enako, kot vsi ostali in kot bi bila doma sredi Ljubljane normalno oblečena.
Če greš res prvič bo res mogoče malo neprijetno a bo kmalu minilo, Priporočam ti, da vzameš s seboj kakšno večjo brisačo ali daljšo majico in se v primeru "panike" malo ogrneš.
poleg tega ti priporočam, da greš čez tistimost na lep otok in tam začneš, Po nekaj minutah boš videla, kako je vse to normalno in v prihodnje te bodo kopalke bolj ovirale kot ne, ko boš na kakšni tekstilni plaži.
Lepo se imej in ko se vrneš poročaj kako je bilo.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net