Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Zabavališčni park v bližini

Default avatar

Mariborčanka

Mi lahko prosim poveste, če obstaja v Avstriji, na Madžarskem ali Hrvaškem kakšen zabavališčni park, lahko manjši. Iskala sem po internetu, ampak ne najdem nič primernega.
Živimo v Mariboru in nas zanimajo kraji do max. 400 km okoli. Gardaland, Legoland, Europa Park so predaleč za enodnevni izlet, ker bi šla sama s tremi otroki (6-13 let). Ne počutim se ravno sposobno voziti 5 ur tja, žurati cel dan po parku in potem zvečer 5 ur vožnje nazaj domov.

Hvala
Default avatar

o faak

Kakšen park je to, ZABAVALIŠČNI????????
Default avatar

Titov most

Mislim,da je mali zabaviščni park,pod Titovim mostom v Mariboru na lentu.
Default avatar

zumba.....

Titov most je napisal/a:
Mislim,da je mali zabaviščni park,pod Titovim mostom v Mariboru na lentu.
Ampak ona bi šla v zabavliščni park in ne v zabaviščni.
Default avatar

tikare

hoj-mi smo šli lani v Guliverlandijo v bližini Lignana-super zadeva-vse aktivnosti primerne za vse otroke-mi imamo 2 in sicer 5 in 8 let in sta šla na vse lahko sama-mal si vtipkaj

http://www.gulliverlandia.it/

mogoče ti bo všeč

bye
Default avatar

mb-čanka

Familypark je za manjše otroke, do največ 8 let. Tudi za vozit se je daleč, tako da vam tega res ne bi priporočala.
Sicer ni zabaviščni park, je pa velik akvarij http://www.vivarium.at/
ponovno se odpre 1. maja - imajo tudi neke eksperimente, tako da bi bilo verjetno tudi za starejšega zanimivo. Mislim, da je vožnje 2,5 ure iz MB.
Default avatar

štajerska

nekaj luštnega je od Gradca malo naprej. na avstrijskem štajerskem, bom poiskala .
Default avatar

štajerska

na madžarskem pa je vidampark v budimpešti
Default avatar

Maja hlebček

Imate navigacijo ? Je tudi BUMBAR PARK
Default avatar

Krgogo

Maja hlebček je napisal/a:
Imate navigacijo ? Je tudi BUMBAR PARK
Ti si z lune priletela? Post je iz leta 2012