Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Nudizem na slovenski obali

Default avatar

Vesel oče

Plaža proti Mesečevem zalivu je tudi meni poznana. Približno na sredini nas je bilo vedno veliko učiteljev (in učiteljic), tako, da je pri šlo tako do strokovnih debat kot do fafanja.

Na koncu pa so dejansko pedri in bi bilo fajn, če jih kakšni vaški robavsi malo naučijo spoštovati sebe in okolico....

Vesel oče, če se le da, nudist, naturist

P.S. Na katere plaže pa hodite izven RS? V Italiji jih nisem našel. Še huje, ko sem se na Nediži slekel (malo naprej od Čedada mimo Špetra proti Gorici), je ena coprnica hotela kar karabinjere hotela poklicat. Ne razumem, a ji moj pendrek ni bil zadosti?
Default avatar

a jo razkazuješ ali kako

primorci help je napisal/a:
Default avatar

elmex9

a jo razkazuješ ali kako je napisal/a:
Default avatar

elmex9

niso pedri ampak geji
Default avatar

Prepoznaš

Kaj pa, če bodo kakšni prepoznani med nudisti in te lahko fršlok? Recimo neposredni šef - se izkaže, da ima takega kot smoki?
Default avatar

elmex9

elmex9 je napisal/a:
DRRR je napisal/a:
Voda ženskam joške skup potegne in izstopijo bradavičke, dedcem pa tisto že tko majhno žvarovno še skrči na minimum...
[/quote]
DRRR je napisal/a:
Voda ženskam joške skup potegne in izstopijo bradavičke, dedcem pa tisto že tko majhno žvarovno še skrči na minimum...
[/quote]
DRRR je napisal/a:
[/quote]
elmex9 je napisal/a:
Default avatar

elmex9

Prepoznaš je napisal/a:
Default avatar

elmex9

nudizem na slo obali je dogaja se pa marsikaj sem mel ta vikend lep dogodek

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net