Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Tujina

Default avatar
Šnelca_ je napisal/a:
Sorry, če sem narobe razumela.. Tukaj, tam... kjerkoli bi bila ti itak ne bi bilo prav. Vas je več takih. Samo iščete izgovore, da bi ljudi tlačili dol, namesto podprli ali želeli, da so srečni. Če mene to osrečuje in iz nekega razloga paše, zakaj je to za druge problem? Ne vem...tega ne bom nikoli razumela. Pa še posebej ko se oglasijo multinicki, ki so še na 5 platformah in se jim kao ne da slediti.... visijo pa še več kot kdorkoli od nas prijavljenih. In kaj zdaj? Je zato boljši človek, ker ne uporablja foruma? Ma kakšne...
Default avatar
DANAŠNJA NOVICA

v Angliji nimaš šans ker si iz slovenije

https://www.slovenskenovice.si/novice/s ... amu-350806

tujina je napisal/a:
Default avatar
GB ni več v EU. Tisti, ki so že tam, si morajo do konca leta urediti kup papirjev in dovoljenj, prosilci na novo pa bodo obravnavani kot vsi ostali iz tretjih dežel.
Default avatar
Če nimaš dobrih financ ali za ziher dobro plačane službe je selitev v GB v tem času bolj kot ne slaba odločitev. Mislim - za Indonezijo pa žal ne bi vedla, ne poznam razmer tam.
Default avatar
Jaz sem se preselil v Anglijo janurja letos. Tudi tu je treba delat, ne cedita se med in mleko, ampak prihodki so toliko večji, da nimam nobenih skrbi okol denarja. To veliko pomeni. V Sloveniji nisem bil revež, ampak sem moral biti vedno pozoren, koliko lahko trošim.
Default avatar
Ni več EU je napisal/a:
Do konca prehodnega obdobja je zelo preprosto. Rabiš le pre-settled status, ki ga dobiš, če imaš vsaj eno plačo preko UK davčne številke (National Insurance number). Drugo leto bo pa vse drugače, to je res.
Default avatar
hahahahahaha ZBUDI SE , nobenih tujcev ne sprejemajo, Poljaki so jamrali, da so jih Angleži domov poslali, pa je Poljska OGROMNA, neka majhna slo nima šans tam

anglija2342 je napisal/a:
Default avatar
Angleži odsvetujejo slovenijo je napisal/a:
Default avatar
Poljaki me ne zanimajo preveč, jaz sem pre-settled status dobil, imam dovoljenje, da ostanem v UK naslednjih 5 let.
bblala je napisal/a:
Default avatar
Mislim je napisal/a:
Ti imas hude probleme. Najprej si dec in ne custvena zenska.
Drugo imas mozak od viharnega, ki hote, nehote, nevede, vse zlehtno kapira in prca nazaj.

Zazelela sem ti da ce si se odlocila za tujino po sili razmer ali bojsem zivljenju. Go. Kjer ti bo lepse in bos bolj srecna, ostanes. Ce se vrnes nazaj tudi vse ok. Dobrodosla. Kaj pa ima jaz s tem?
A te bom preganjala po tujini?😆🤣😂
Tako ti kot viharni se pocutita frustrirana, kot da vam nekdo komandira. Oddelajta to iz otrostva s tisto osebo ki vas je unicevala, ne pa meni tu srat po glavi.

Vesela bom ce bos kako sliko narave od dol poslala, kako njihovo rozico al sadje. To bom pa z veseljem pogledala in obcudovala.😊

Ce bos sla res al ne, nimam pojma. Ni moja stvar. Ne s kom, ne kdaj, ne kako.
Ne bos ne prva ne zadnja, ki je sla sreco al pamet iskat v tujino.🤷‍♀️

Ne rabis imet..."dolga nosa"...😳
Pol gre ze za malikovanje sebe...😉
Default avatar
Šnelca_ je napisal/a:
Nobenega dolgega nosu. Očitno je šlo za nesporazum. :)

Hvala. Upam, da bo ratalo kot smo si zamislili
Default avatar
Mislim je napisal/a:
Glej, na bo po najboljsih zeljah. Kot vam je prav. Ti ves vzrok in zelje.
Mi tu nimamo pojma.
Verjamem pa da hoces oz zelis dobro spremembo, sebi oz svojim dobro.
Default avatar
Šnelca_ je napisal/a:
Točno to. Hvala Šnelca
Default avatar
tujina je napisal/a:
Slovenci ki delajo v EU in UK si delijo informacije na fb. Priključi se jim, ker si zelo pomagajo med seboj.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net