Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Hurgada

Default avatar

cesarica

Pozdravček.

2 leti nazaj sva bila s fantom v Sharmu (resort Coral bay) in sva bila čisto navdušena.
Sedaj pa bi poiskusila it še v Hurgado. mi lahko kdo svetuje glede hotelov - v Sharmu nama je bilo najbolj všeč to da je bil koralni greben na plaži, ima Hurgada tudi kakšen tak hotel? Kaj pa glede izletov - razen Luxorja, kaj se še splača videt?

Upam da mi bo lahko kdo kaj pomagal....

pozdravček...
Default avatar

srakoper

Verjetno gresta z agencijo? Vprašajta tam!
Default avatar

lili_

midva sva bila lansko leto v hurgadi. hurgada nima toliko koralnih grebenov pri hotelski plaži kot je to v šarmu. midva sva bila v hotelu seagul resort. bilo je resno zelo lepo in nepozabno in tudi midva se nameravava nekoč še vrniti tja... :)
šla sva si pa ogledat piramide, vendar je do tja kar nekaj vožnje (mislim da nekje 6 ur). pa šla sva še na izlet z ladjo, na koralni greben - nepozabno.

če te zanima še kaj, kar napiši...
Default avatar

kitty

Pozdravljeni!

Mene pa zanima kako je v Hurgadi v juliju? Je fejst vročina ali je bolj vlažen zrak in se ne občuti tako? Ker gledam, da bi s fantom konec julija šla kakšen last minute v Hurgado pa me zanima, če se da dihat, kakšen je zrak, če se da zdržat čez dan ob bazenu ali morju? Ali je boljše v septembru?
Default avatar

lili_

midva sva bila oktobra pa je bilo fuuuuuuul vroče, zdaj kako pa je v juliju pa ti nevem povedat....

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net