Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

otok ugljan -kukljica

Default avatar

tina t.

Me prav zanima kaj je le super za otroke v Zeleni punzi. Apartamaji katastrofa, plaža v zalivčku kjer je tudi pristanišče. Mal bolša blaža na drugem koncu otoka, sam je treba kar precej peš it, Mi smo imeli sreči kolesa s sabo. Apartmaji pa da ne govorim. Voda iz zgornjega nadstropja nam je tekla po zobnih krtačkah, na elektriko na omarci v kopalnici.Smrdelo je po plesni.Omet je odpadal in če nisi bil pazljiv ti je v lonec letel. Postelje groza. Mi smo sami kuhali pa smo imeli v apartmaju za 4 osebe samo 2 žlici in tri vilice. Sreči smo šli pol še za en teden kampirat da sem imela posodo s sabo. Drugače okolica apartmajev je kar lepo v senci, ampak samo da greš nekaj metrov stran pa vidiš da jim vse propada. V naselju so bili večina čehi (so jih z avtobusi pripeljali). Osebje katastorfalno, dus žlic pa vilc nismo dobil, bog ne daj da nam zamenjajo apartma. Že prvi dan smo poklicali na agencijo in povedali za stanje pa ni nič pomagalo, smo pa dobili nekaj denarja povrnejnega ko cmo prišli nazaj.

Da ne bo kdo mislil da cel otok kritiziram, se dobijo tudi lepi kotički, še lepši pa so na Pašmanu ki se Ugljana drži z mostom.
Kritiziram sam Zeleno punto. Tam me sigurno ne bodo videli več.
Default avatar

Maja888

jah pol sm pa sam jest tok preprost človek :))))))

midva sva bila sicer v bungalovih tko da smo meli pač polpenizion v restavraciji in nad hrano sva bila zelo navdušena - sva bila zdej že med tem na štirih drugih lokacijah pa nikjer tako pestre ponudbe...

pač plaža v senci kar mi je zelo pomembno...v bungalovu pa res malo plesni kot sem že omenila amapk tm sva itak samo sapala tko da mi je blo dost vseen...pa balkonček da lahko sediš uzuni pa hladilik da se ti perčk hladi :))) kaj še rabš več :))))

je pa res da sm tut dost taka da pač vsaj ta dopust ne kompliceram - probam si izbrt čimbolj optimalno varjanto in pol k sm enkrat tm se sprijaznem s tistim kar ponujajo in probam maksimalno uživat...

lp
Default avatar

špelaxxx

mi lahk kdo pošlje slike????
zelo prosim.
otok ugljan-kukljica
Default avatar

Ksenja22

Tisti ki nebi šli nikoli več tja... Ker ste imeli slabe izkušnje poskusite zdaj iti tja.. Mi smo bili že trikrat in še bomo šli. Pa imam 2 mala otroka in na plaži čisto uživata app pa so opremljeni in urejeni od a do ž... Lep pozdrav