Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Katero evropsko mesto vam je najlepše?

Default avatar
Nuernberg v Nemčiji.

Še lepše je na Bavarskem - Ulm, Bodensko jezero.
Default avatar
Tukaj ne bomo nikamor prišli. Najbolje , po filingu. Meni po tem vrstnem redu Pariz, Praga, Budimpešta, Moskva, Dunaj, Amsterdam, Barcelona, ob Baltiku, Rim (in ostala italjanska mesta jih ne maram preveč)London mi je na zadnjem mestu (ne vem zakaj)
Default avatar
Sem se kar malo navdušila za Amsterdam.... in verjetno bova šla kar s svojim avtom......saj ni Evropa tako daleč.... Ali so prijazni do turistov in lepo govorijo angleščino?
Default avatar
Hvala za predloge..... Vidim, da ste navdušeni nad Prago, jo morava v bližnji prihodnosti obiskati..... Razmišljam pa resno o Amsterdamu in verjetno si bova morala vzeti vsaj 4 dni, bova pa šla kar z avtom, ker letalske karte so drage, je pa itak samo 1200km....
Default avatar
meni je najlepše mesto Verona ... in sploh italjanska mesta.
Default avatar
Jaz sem za Italijo, je cela čudovita, Rim pa kraljuje! Pa okoli 800 km je iz Ljubljane:)

Pa čestitam za poroko - vse dobro!
Default avatar
Mislim da boš v Amsterdamu težko našla koga, ki ne govori angleško...

Meni je tudi Praga zelo lepa (predvsem je bila takrat zelo poceni če nisi spal ravno v najdražjem hotelu)
Rim malo manj,
Paris mi tudi ni bil ne vem kako všeč, ker je to edini kraj, ki sem ga obiskala z agencijo (morda se kdaj vrnem tja v lastni režiji),
London pa je bolj zadaj pa tudi jaz nimam pojma zakaj, saj kaj gredega mu ni za očitat.
Stockholm je malo predaleč z avtomobilom (mi smo bili tam z avtodomom)!
Default avatar
Mož je skoraj vsak mesec na službenem potovanju po Italiji in je ima poln kufer;))))).....pa še bili smo že po nekaterih krajih, tako da se bova usmerila proti severu Evrope.....

V Rim sicer še nismo šli, ampak načrtujemo kdaj čez poletje....
Default avatar
Zelo lep je tudi Zurich in Bern in Švica nasploh. Meni sedejo vsa ta jezera. Morda ideja za katero drugo priložnost.

Pa lepo potujta, če se imata rada, se bosta imela lepo kjerkoli. :))))

"Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar."

- N. S. Hruščov
Default avatar
na nizozemskem ziher vsi govorijo angleško boljš kot večina slovencev

moj predlog: dunaj, edinburgh
Default avatar
počakaj na akcijo spomladi, ki jo imata Spar in Adria, pa lahko letiš vsepovsod po 99eur, kar je mnogo manj, kot daš za bencin...
lp

aja, priporočam Skandinavska glavna mesta, pa seveda tudi Amsterdam... čeprav je gl.mesto Nizozemske Haag :)
Default avatar
Toulouse, ima dušo, za razliko od Pariza, vsaj zame
----------
le vent nous portera...
Default avatar
[quote k i t t y]Rim Napoli pa še kakšno italijansko :)[/quote]

ampak trenutno tja dol ni za hodit :)
sploh neapelj
ariadne
Default avatar
toskana, provansa , raj za zaljubljene, romantike, samo počakaj še malo, da vse zacveti in zadehti;))!
Default avatar
Definitivno Stockholm.
Default avatar
[quote ***zvezda]čeprav je gl.mesto Nizozemske Haag :)[/quote]

To pa ne bo držalo...
Default avatar
glavno mesto Nizozemske je Amsterdam!

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net