Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

otok Lefkas

Default avatar

manchika

zdravo!mene pa zanima s katero agencijo ste šli, da je blo za 14 dni 1200eur?pa je blo mogoče last minute?kakšne so pa cene rentanja avta in skuterja na otoku?
hvala za odgovor!lp
Default avatar

google

manchika je napisal/a:
zdravo!mene pa zanima s katero agencijo ste šli, da je blo za 14 dni 1200eur?pa je blo mogoče last minute?kakšne so pa cene rentanja avta in skuterja na otoku?
hvala za odgovor!lp
Vpiši v google "lefkas rent a car", pol pa klikaj naprej... A je rs tko težko kaj sam zbrskat?
Default avatar

manchika

Google! Ni težko, nekaj sem že "googlala" ampak to kar piše na internetu mogoče ni prava cena,fiksna...kakorkoli...boljše je to zvedet s prve roke... a ne?-je bolj ziher...Torej tvoj predlog sem že uporabila-No, vseen hvala za ta predlog! Lep dan!
Default avatar

komičakam

@Lefkass
Junija lani je bilo tako zelo zelo vroče, da naj te ne skrbi zaradi temperature vode. Ne vem točno koliko je bila temp. vode, zrak je bil od 30 do 38 C, voda pa čisto taprava za kopanje, ni bila hladna, brez skrbi.
Default avatar

komičakam

@Lefkass
Aj še rent a car: tam na začetku vasice Ag. Nikitas je ena mini hiška, kjer ima sedež Budget(debel masten napis, ne moreš zgrešiti), avto Punto s klimo (brez benza), za 4 dni "full insurance" = 108 €. Sem našla celo litek: BUDGET, Branch Office, Ag. Nikitas, tel: 0030-2645 097 088, E-mail: [email protected]
Pa fanj se mej :))
Default avatar

komičakam

manchika je napisal/a:
Google! Ni težko, nekaj sem že "googlala" ampak to kar piše na internetu mogoče ni prava cena,fiksna...kakorkoli...boljše je to zvedet s prve roke... a ne?-je bolj ziher...Torej tvoj predlog sem že uporabila-No, vseen hvala za ta predlog! Lep dan!
Z Intelekto, Hotel Kalypso, od 15.6 -29.6.2008 za dva, skupaj z rizikom odpovedi, letališki taksami, prijavnino = 1.292,61€
Default avatar

veselica

lp
kadj se zacne Predsezona in kdaj posezona? Rad bi ujel normalne temperature, pa nisva za pretirano gužvo.

zanima me kako je konec avgusta, zacetek septembra? temeperatura zraka, vreme, cene letals.kart

Ajda 70.: PO ČEM JE POSEBNA vasica Vasilikij?

Vsi zelo hvalite, agios Nikitas, bova sla kar pogledAT

LP M
Default avatar

Ajda70.

Vasiliki v bistvu ni nič posebnega, je bolj mirna vasica, v glavnem pa na ta konec hodijo surfarji.Nam je bilo všeč, ker ne maramo gužva in hrupa. Če imaš avto je s te strani tudi boljše izhodišče do vseh ta lepših plaž. odvisno, kaj od dopusta pričakuješ.

Agios Nikitas nas ni navdušil, čeprav je kot izhodišče tudi ok, v Nidri, ki ga imajo največ v ponudbi naše agencije, pa ne bi šla pod nobenim pogojem. Ampak vse to je res stvar okusa in interesa. Če iščeš zabavo in gužvo je pa Nidri in okolica Lefkade zate bolj primerna izbira.
Mi na vseh otokih izbiramo predvsem destinacije, ki jih naše agencije nimajo v ponudbi.
v začetku septembra so temperature še vedno do 30 stopinj, voda topla, skratka, če nimaš šolo obveznih otrok je to idealen čas za dopust. Če tvegaš in čakaš še last minute za letalske karte si pa sploh zmagala. Mi jih običajno kupimo že kar nekaj prej. Zihr je zihr :))
Default avatar

Robi75

Nama Vasiliki ni bil preveč všeč, pa še ful Čehov je tam ;)

Je pa zato zakon plaža Egremni. Res se namatraš in naješ praha do plaže, ampak se splača!
Default avatar

Ajda70.

A res? Možno, ampak lani jih ni bilo, vsaj takrat, ko smo bili mi. Smo pa mi v Vasilikuju samo spali, sicer pa smo se cele dneve potikali okrog.
Za Egremni se pa strinjam. Se namatraš, je pa vsekakor vredno. Meni osebno najboljša plaža na Lefkasu.
Default avatar

bučka26

Mi malo gledamo za počitnice Lefkas. Imamo dveletnika, pa sem gledala santa Marino. Nekaj sem že prebrala o tem hotelu, a ima še kdo kaj svežega dodati. Bi se raje odločili za Kalypso morda? Bi šli za 14 dni, pa bi res rada, da se ne zafrknemo.
A ja, sem tudi razmišljala o lastni režiji z ladijo, samo me je strah, se mi zdi, da imajo tako slabo zavavrovane ograje, naš dveletnik je pa tako hiter. A me to preveč skrbi? Ker v spominu imam, da je ograja na ladji samo prečka in ne mreža, to pa je za male otroke premalo?
hvala, bučka
Default avatar

vanch

Koliko časa pa traja vožnja do Lefkasa s trajektom, če je start v Benetkah?
Default avatar

awa

Moji znanci so zdaj sli ze 2x zapored z majhnimi otroci (7 in 9let) na ladjo iz Benetk pa sta kar ziva po naravi pa res ni bilo problema!pa se celo palubni potniki so bili,je pa res odvisno od cloveka. Jaz se letos odpravlam tudi na tako turo in kakorkoli preračunavam je varianta z ladjo cenejša, je pa res malo man udobna kot letalo. Potuje pa mislm da se malo več kot 1dan.
Default avatar

Jaka1

giovanni je napisal/a:
v mesecu juniju 2008 sem letoval v hotelu Alexandros. stanje za -1. ne priporočam ga nobenemu. Vsi ki smo tam letovali preko kompasa smo podali pritožbe. destinacija je bila sicer v programu prvič. Kot sam otok in ostale destinacije je čudovit in ga priporočam vsem tako v lastni režiji kot preko agencij, vendar ne s kompasom in ne v hotel Aleksandros.Letos grem na isti otok v lastni režiji z osebnim avtom, kar ni velik strošek, s trajektom iz Benetk do Lefkade, nato pa na zahodno obalo v avtokamp ali privat prenočišča, ki so v primerjavi z agencijami veliko cenejša. Grem za 14 ali celo 21 dni in po mojih izračunih porabim toliko, kot da bi letoval preko agencije s polpenzijonom 7 dni. lp. če vas še kaj zanima vprašajte, ker otok poznam.
Pozdravljeni,
Letos nameravamo poletne počitnice preživeti na tem otoku. Imava dva otroka stara 6 in 9 let. Zanimajo naju informacije glede kampov in tudi predelov na otoku kjer je prijetno preživeti počitnice ali je to vzhodna ali zahodna obala. Ali svetujete kateri konkretni kamp, ali kje obstaja seznam kampov za Lefkas? Kako je pa z zasedenostjo kampov v juliju? V poštev pa bi prišel tudi najem apartmaja? Kakšne so vaše izkušje z aparmaji in kakšne so cene?
Vnaprej hvala za informacije in lep pozdrav
Default avatar

awa

Čeprav, se letos 1. odpravljam na ta otok vem da je zahodni del po izkušnjah drugih veliko lepši(tam so vse najlepše plaže) od vzhodnega kjer baje nimaš veliko za videt.Tudi jaz upam, da bo kdo odgovoril na tvoja vprašanja, ker o campih in cenah res ni veliko napisano pa tudi mene zanima. Na netu pa je potrebno tudi kar brskat, da kšno ceno od campov dobiš.

http://www.camping-kastri.gr/index.htm

http://www.rentocamp.com/camping-kathisma.htm
Default avatar

bučka26

Trajekt do Igumentise j cca 1 dan, ker mi smo šli do Ptrasa, pa je bilo 30 ur. Sigurno bomo šli s trajektom, ko bo tamauček malo večji. Dveletniku pa težko kaj dopoveš, da bi bili pa skoz notri je pa tudi nemogoče. Sicer je pa meni vožnja s trajektom všeč.
Default avatar

Michelle

Za vse tiste, ki ste že bile v hotelu Odyssey- lahko kdo malo več pove o tem kako zgledajo sobe? Po slikah in opisih sodeč so vse 'twin bed' in nimajo zakonskih postelj..
Default avatar

Michelle

Anyone ?
Default avatar

komičakam

@Michelle:predlagam, da jim pošlješ mail ali jih pokličeš, vprašaš vse kar te zanima.
Hotel ODYSSEY
Tel.: +32645 097351-2
Fax : +32645 097421 ,+3210 9814821
Mob..: 6977 988000
Email: [email protected]