Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Turistična agencija Palma

Default avatar

gejzir

Ines, si špricala osnovno šolo

z Palmo
Default avatar

lastovka_25

Zadovoljna, bila letos na Hrvaškem.
Default avatar

borut4

mene pa odvrnejo zasoljene cene aranžmajev agencije palma, njihove kvalitete pa ne bi ocenjeval, ker nimam namena potovati z njimi. za trikrat nižjo ceno si organiziran sam potovanje in to za celo družino. kakor kdo?????!!!!

lep pozdrav
Default avatar

Roman 1

Veliko potujem sam, pa sem primerjal cene in moram reči, da se je velikokrat TA Palma izkazala ceneje kot če bi sam rezerviral. Ob nekajkratnih primerjavah z ostalimi agencijami je bila Palma najcenejša. Tko, da tvoja trditev ne drži povsem. Mogoče si primerjal samo eno ceno?!
lp
Default avatar

MARJANA+ MAJA

S palmo smo potovali tudi po Skandinavskih prestolnicah. Organizacija je bila super, pa tudi cena je bila primerljiva z drugimi agencijami.Imeli smo dobre hotele in dobrega vodiča.Palma je trenutno ena od vodilnih ta v Sloveniji.
Lp Marjana
Default avatar

petrusska

zanima me kaj menite o aranžmaju
Bolgarija hotel Casablanca 299 eur all inclusive 7 noči... 16.6.-23.6.
zdi se mi prav smešna cena za to kar nudijo...je kdo že bil tam?
hotel zgleda super...

Hvala
lp
Default avatar

mz

Kaj pa Jordanija/Sirija? Ima kdo kake konkretne izkušnje? Slabe, dobre... vseeno. Ker se namreč odločam za potovanje z njimi. Sem mislila it z Vardom, pa najdem same kritike o njih.
Hvala
Default avatar

LUCA

S TA Palmo smo bili v Egiptu.Sharem el Sejku,Tuniziji, Turčiji in po Bavarskih gradovih pa m
oram izreč same pohvale.
Zanina me,če je bil kdo z njimi na Tenerifih,kakao je bilo in kater hotel priporoča.
Default avatar

hudobagrdoba

ursikamala je napisal/a:

5oo tisoč? za maturanca? za 500 tisoč grem na Kitajsko 2x
Default avatar

c_m

Bla lani z njimi na križarjenju po Egiptu in je blo super. S tem da je bila cena dosti nižja kot pri ostalih agencijah...
Default avatar

spioman

Zanina me,če je bil kdo z njimi na Tenerifih,kakao je bilo in kater hotel priporoča.

Odvisno kaj vas zanima, jug zelo turistično naravnan-tudi kakšna stopinja višje od severa, vendar nikoli prevroče (tudi poleti), sever otoka bolj zelen, manj gužve in pa malo dražji hoteli. Priporočam samo nočitev z zajtrkom.
Iz SLO pa kar nekaj časa ni bilo poletov na otok Teneriffa, tako da o TA Palmi ne morem nič povedati.
Default avatar

mirank

S Palmo bil na potovanju 1x kar zadovoljen (Češka). Moram pa povedati, da nimajo pojma kaj pomeni Rent v Albaniji, saj v celem Draču kljub njihovim zagotovilom rent a car sploh ne obstaja
Default avatar

burči

POZDRAVLJENI!

Upam, da nisem prepozna z odgovorom za Sirijo in Jordanijo. Z družino smo potovali jeseni 2007
z agencijo Palma po Siriji in Jordaniji. Za vse nas enkratna izkušnja in zelo lepe dežele. Agencija se je izkazala izvrstno, vse je bilo utečeno in urejeno, o vodički Heleni pa lahko govorimo samo v superlativih. Prava profesionalka, ki ima ogromno znanja in ga poda na zanimiv način. Sami državi pa sta itak tako zanimivi in tudi varni.
Torej toplo priporočam, Sirijo, Jordanijo in TA Palmo /krasno bi bilo s Heleno/.

P.S. To ni bilo edino naše potovanje s Palmo in vsa so bila zelo dobro organizirana.
Kar pogumno, prepričana sem, da vam ne bo žal.
Default avatar

benedikt

AP je pricela z poleti Brnik Tenerife. Na otoku zivim ze sedem let, Letos imam obcutek, da je prava poplava Slovencev, saj preje tudi nekaj let nisem srecal Slovenca. AP ne poznam zato ne upam ocenjevati njihove storitve. Ker je euro v sloveniji manj vreden, kot tukaj.
Iscem pa kontak z AP, ker imam posebno ponudbo, kot ...
Tecaji zdravega hujsanja, Gorske ture. Edinstvena ponudba iz Carachica po severni steni na Teide. Piknik v Baranko de Condor, pocitnice na Bio Finki na zahodu med bananinimi plantazami itd.
Ce koga zanima se kaj razburljivega me lahko poklice na tel.

0034681170224
Default avatar

*jst*

Če ima človek povezavo na internet, pa res nikjer na svetu ni problem najti kontakta s katerokoli turistično agencijo?
Default avatar

Dimče od Vaginče

Bil s Palmo v Makedoniji, prišel včeraj, dežela lepa, vendar silno nastlana z odpadki, vprašal Makedonca zakaj je tako, odgovoril mi je, da odpadke mečejo turisti in pa da komunalci stavkajo, očitno pa se ni kot turistični delavec spomnil, da bi bilo možno odpadke na kakršen koli način pobrati in odstraniti... Kar pa se TA Palme tiče pa sledeče: če preveč ne sprašuješ, posebej podrobnosti, kar prijazni, sicer pa niti ne...vodič Janko, ki je bil z nami...sploh ga ne morem oceniti, ker kaj takega še nisem videl, večina potnikov je bila mnenja, da je samo naš spremljevalec, večino časa je bil tiho, nič kaj dosti ni vedel, med samo vožnjo skoraj ni spregovoril, vožnje pa je bilo ohoho veliko...rešili so ga lokalni vodiči, ki so bili na nivoju, ki je potreben za tako delo, posebej se je izkazal stari borec Arsenije v Skopju za katerim so hodili kot ovce, ker je bil tako zanimiv...kar se vstopnin tiče, se mi zdi, da smo jih zelo preplačali, ali pa je višek Evrov nekomu ostal v žepu, česar pa seveda ne morem dokazati....tako, da s Palmo sem potoval trikrat, najlepše je bilo v Bosni, ker je bil vodič odličen in trdim , da je prav od vodiča odvisno kako bo izpadlo potovanje.

Vendar pa ne glede na vse, najbrž ne bom več potoval s TA Palmo.

DoV
Default avatar

grcijaprvi maj

Strinjam se z mojim predhodnikom, res je veliko od vodica odvisno. Mi smo bili s Palmo po klasicni Grciji, videli smo veliko, vodic pa se je do nas obnasal kot bi vodil skupino maturantov. Bil je za razliko od vasega zelo zgovoren in ce bi stvari znal povedati na nacin primeren druzinam, bi bilo vse ok. Imeli smo se pa kjub temu lepo!
Default avatar

DomenŠ

Mi smo bili z njimi lani, pa je bilo vse BP. Sploh pa neradi kompliciramo, ker smo na dopustu.
Je treba včasih malček globje v žep seči, pa je vse uredu.
Default avatar

Nika25

Zanimiv dopust v Hurgadi v Egiptu,ta vodička Helena je res OK: Mislim,da bolšga vodiča sploh ni.
Default avatar

as as 8 8

Palma = kul :)