Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

OTOK LASTOVO

Default avatar
Pozdravljeni!

Iščem informacije o samem otoku, zato imam par vprašanj...
Z družino že 15 let preživljamo poletne mesece na Korčuli v Veli Luki. Že nekaj let pa se odločamo za ogled otoka Lastovo. Zanima me koliko je mogoče videti v dveh dneh? Recimo, da gremo iz Vele Luke z dopoldanskih trajektom in se naslednji dan s popoldanskim vračamo? Ima smisel na otok priti brez avta? Ker smo ljubitelji dalmatinske kulture me zanima kako je z muzeji/kulturnimi prireditvami?

Hvala za vse informacije!!
Upam, da se kdaj vidimo na Lastovu!! :)
Default avatar
Pozdrav,
Ali se kje na otoku da kupit svezo zelenjavo, sadje, ribe..?
Hvala za odgovor, lp rok
Default avatar
Tudi mi planiramo iti na Lastovo v naslednjih letih. Prijatelji, ki so bili na Lastovem so mi povedali, da je tam resnično mir, brez masovnega turizma, brez gneče. Pomembno se mi zdi, da si izberete lep zaliv in da nato raziščete celotni otok. Če ste takšne sorte, da vam ni samo za poležavati na morju. Mi smo letos bili na Mljetu, kjer je tudi precej mirno nampram Hvaru, Korčuli in na to ustreza.
- - - - -
http://naoff.si - Gremo na off je spletni blog, ki je namenjen vsem, ki radi odkrivate nove kraje in iščete ideje za vaše počitnice!
Default avatar
Prosim za informacijo o kakšni dobri nastanitvi za družino (hišica ob morju, mir, mogoče privez za čoln...).

Hvala
Default avatar
JaniB je napisal/a:
Zdravo Jani,
Si morda pripravljen deliti lokacijo teh edinih dveh dobrih vinarjev? :)
Morda veš ali in s kje obstajajo organizirani prevozi na Saplun?

Hvala,
Anže
Default avatar
Pozdravljen,

Lahko dobim se kaksno informacijo glede otoka Lastovo, cez par dni se z fantom odpravljama tja. Fajn je dobit se kaksno informacijo od nekoga ki vse bolj pozna.

Hvala in lp.

Maja

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net