Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Lošinj

Default avatar

Saša::trv

Ima kdo kakšno številko ali naslov apartmajev v Nerezinah na Lošinju ali tam blizu? Hvala že vnaprej, Saša
Default avatar

kl::trv

Ta številka je od ene hiše z več apartmaji (mislim da so trije) v uvalili Galboka. To je v bistvu še vedno v Nerezinah. Je pa to višji razred nastanitve. Št je 00385-51-259-505, lastnica pa je Vlasta Mavrinac.
Imaš pa še apartmaje v naselju Lopari kjer je veliko lastnikov ki so slovenska podjetja.
Default avatar

Saša::trv

Najlepša hvala, še danes pokličem, glede višjih standardov pa smo navajeni na malo boljše apartmaje, to ni problem, hvala, LP Saša
Default avatar

Butara::trv

Kaksno pa je vase mnenje o Nerezinah (Bucanje ali Lopari); kaksna je plaza, je kaj sence, dogajanje, itd

Hvala za odgovore
Default avatar

kl::trv

Plaža je v Lopari (apartmajski del) lepa, pesek, nizka drevesa, baje pa da je v juliju in avgustu zelo polna, zato jat hodim tja konec junija, ko dobiš senco brez problema.
Default avatar

bubu81

Saša::trv je napisal/a:
Najlepša hvala, še danes pokličem, glede višjih standardov pa smo navajeni na malo boljše apartmaje, to ni problem, hvala, LP Saša
Saša, ste potem bili v teh apartmajih? Mi bi šli letos, sem na tem, da rezerviram, pa me zanima, kako je, zlasti znotraj, ker ni nikjer najti nobenih slik... Hvala!
Default avatar

Darja0402

bubu81 je napisal/a:
Saša::trv je napisal/a:
Saša, ste potem bili v teh apartmajih? Mi bi šli letos, sem na tem, da rezerviram, pa me zanima, kako je, zlasti znotraj, ker ni nikjer najti nobenih slik... Hvala!
Vem, da je tema ze stara, pa vseeno me zanima..ste potem rezervirali ta apartma?

Hvala.
Default avatar

bubu81

Pozdravljeni,

ne vem, če vam še pride prav (komaj zdaj sem opazila vaše vprašanje), ampak če ne drugega, bo mogoče koristilo komu drugemu. Mi smo takrat rezervirali apartma pri ge. Vlasti Mavrinac in bili navdušeni. Če bomo še kdaj na Lošinju, se zagotovo vrnemo!