Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

London z Easy jet-om

Default avatar

jzzzze::trv

Vozovnice v Londonu so ful komplicirana zadeva!
Ampak če si v Londonu preko vikenda, so velik bolj poceni - mislim da celo manj kot 2 GBP na dan (1. cona - več ne rabiš)!
Default avatar

majav::trv

Februarja letos je ena vožnja z metrojem stala 2,nekaj GBP, dnevna karta je bila 4,7 GBP in je veljala tudi za vse avtobuse. Vikend vozovnic ni bilo.
Default avatar

matijav::trv

Jaz pa moja madam sva kupila kar 7-dnevni TravelPass, za 1. in 2. cono sva dala 21,40 GBP (cona 1 - 18,50 GBP). Tam sva bila 3 polne dni plus (5-dnevnega Passa nimajo), da sva prvi in zadnji dan potovala s podzemno. V teh dneh sva uporabila prav vsako prevozno sredstvo: bus, podzemno in DLR, tako da moram reč, da sva vozovnici karseda dobro izkoristila. Nekako sva zračunala, da se nama najbolj splača, da vzameva tak TravelPass, še posebej ker sva rabila prevoz prvi in zadnji dan, kar bi kot posamezna vožnja prišlo 4 GBP na osebo. Dobra stran je tudi ta, da ko se enkrat tako skešeraš, pol ne rabiš več skbet za prevoz. :)
TravelPass se da kupiti na vsaki podzemni postaji.

Najceneje se pride skozi, če uporabljaš buse, mal dlje traja, ampak gre. Dnevna karta stane 3 GBP in velja za vse cone.

Spodaj prilagam povezavo na uradno pdf datoteko (865kB) z vsemi cenami in vrstami kart.
Default avatar

Locko1

Zanima me če doplačaš prtljago, ali lahko imaš večji kovček od predpisanega in ga dajo v bunker letala
Default avatar

seveda lahko

Locko1 je napisal/a:
Tule vse piše:
http://www.easyjet.com/en/help/baggage/ ... ld-luggage

Doplačaš lahko kovček do 23 kg (in tudi več, do 32), ki ga oddaš, sicer pa brezplačno samo ročna prtljaga v predpisanih merah (striktno 1 kos).

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net