Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

kje ste že bili?

Default avatar

Sonce1

Bila sem v Avstraliji, ajoj, kje so tisti časi??? Ja, super je bilo!
Sorodne vsebine:
Default avatar

trimy

Slovenija,dežela moja ali te sploh poznamo
Default avatar

Buba

Evropa več al manj cela.....no tam na severu bi se še kaj našlo...
POtem pa Tajska, Indija, indonezija...počasi se pripravlja Vietnam....
seveda v lastni režiji...ni lepšega kot to
Default avatar

guayabo

J Amerika večkrat (Kolumbija, Peru, Ekvador, Bolivija, Čile), Italija, Francija, Skandinavske dežele, Hrvaška, BiH, SČG, Bohinj ...
Default avatar

Ales

TOMIKA, Kanarski otoki spadajo pod Afriko. Bi si lahko vsaj pogledala kje so geografske meje Evrope.

Nekateri karibski otoki so francoski in so celo v EU! Kaj to spada pod Ameriko, pod Azijo, pod Afriko? Čist sem zmeden. Ne, to po tvoje spada pod Evropo!

lp
Default avatar

Tomika

In zakaj imajo tam denarno enoto evro?
Default avatar

Tomika

Sicer se pa opravičujem... ampak saj veste, nisem še nikamor potovala... Kar spada pod E pač niso potovanja... hehehe
Default avatar

Mariborčan-**

A veste, da sem že bil v Ljubljani.
Default avatar

Tomika

Ej, pa to ne šteje...
Default avatar

Masy

Jaz pa sem bila kljub svojim 18 že v vseh sosednjih državah+Švica,Francija,Velika Britanija,Belgija,Nemčija,Malta,Šri Lanka,Grčija,Amerika (Los Angeles, New York, Miami),Maldivi,KAnada,križarjenje po Karibih, .... Želja je pa še dosti: Avstralija,Japonska,J Amerika,...
Default avatar

Mravljica

Južna Amerika
Severna Amerika
Evropa
Afrika
Mehika
Cuba
Default avatar

jajcka

Sosednje drzave, pa London, Praga, Atene, Barcelona,...
Moja zelja je Bora Bora, Kitajska, Kuba, Moskva in najbolj od vsega juzna Amerika!
Za vse bo se cas.
Default avatar

MOjca

Želim si enkrat na Jamajko.
Default avatar

Ales

TOMIKA, ti sploh ne veš kaj govoriš. Človek težko verjame, da so ljudje tako neizobraženi. Evro imajo tudi v Francoski Gvajani (Južna Amerika), na Martinique, Guadeloupe, St. Martin (Karibi) in še ponekod drugje. Pa zgornja območja tudi niso v Evropi, ali pač?!?!?
Default avatar

tinka

Barcelona, Dalmacija in ostala Hrvaška obala, Benetke.
Kmalu grem v Canado!!!
Default avatar

Bibita

Ales, Kanarski otoki spadajo pod Španijo!
Default avatar

Skupinski

Ales, odloci se za kriterij, po katerem delis svet. Eno so geografske meje, drugo so politicne. Evro in pripadnost drzave je politicna razdelitev sveta.

Da so Kanarski politicno v Evropi, geografsko pa del Afrike, je pa tudi jasno...

Že v Atlasu za osnovne sole je ta razdelitev jasna,
Default avatar

mineja*

Tudi jaz se že kar nekaj videla (skoraj vso Evropo, z vlakom, ladjo ali na štop - nori časi, ah :)))), pa Tajsko, Malezijo, Singapur, Iran - najbolj prijazni ljudje!, Sirijo - zakon!!, Jordanijo, Egipt.. vse v lastni režiji. Letos se spravljam v J Amerko. Glede na to, da imam časa samo tri tedne bi si rada ogledala Peru in najbrž še Bolivijo. Pa me zanima, guayabo, ali je to po tvojem dobra izbira ali naj raje izberem Ekvador? Vse troje žal ne bo šlo...

hvala za info, ostalim pa se opravičujem - saj vem da to ni "popotniški" forum. ampak, ker je glih taka tema.. :)
Default avatar

tarantela

Piran...Izola...POrotrož....ups to niso eksotični kraji
Kam bi šla?

na Triglav bi šla.....

:)))
Poljub je kralj dotikov