Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

terme paradiso

Default avatar
Je mogoče kdo bil v termah Paradiso? Kakšne so vaše izkušnje? Razmišljamo o koriščenju bonov in izbiramo med termami. Teh ne poznamo, zato bi nam bil vsak nasvet, izkušnja dobrodošla. Hvala.
Default avatar
Bil že stokrat.
Negativnih izkušenj nimam.
Default avatar
Precej velike delujejo. Imajo kakšno vezo s Čatežem. Jaz v Paradisu še nisem bila. Enkrat smo se ustavili v Čateških. Joj, ne.
Default avatar
precej velike je napisal/a:
Terme paardiso je majhen oocvirk od bazena, če ti paše, ti kar.
Default avatar
precej velike je napisal/a:
Ne, nimajo nobene veze s čateškimi, so čisto zase te toplice. Male, mi je všeč da ni take gužve kot v čateških. Trenutno prenavljajo, tako da so notranji bazeni aktivni
Default avatar
Ene boljših term pri nas, sploh savne. S Čatežem pa nimajo veze.
Default avatar
bila večkrat je napisal/a:
Boljših term? Pa dajte nekvasite no, ker gre za nekaj kvadrtanih metrov, ki ji ima človek zraven gostilne, to sploh ni mišljeno za veliko gostov. Res nima veze s čatešimi in se tudi ne more primerjat, koliko bazenov in vsega ostalega imajo Čateške toplice?

Na slikah pa izgleda ta paradizo, ko pa prideš tja, vidiš pa bazenček velik 4x 4 metre.
Default avatar
Malo sem se hecal s 4.metri, ampak vseno je zelo majhno vse skupaj.😂 Čateške so pa pošteno velik kompleks, prav tako Podčetrtek.
Default avatar
viharni jezdec je napisal/a:
Ce tebi ne pasejo, pac ne hodi tja!
Jaz sem zadovoljna, dostopne cene, manj folka, prijazno osebje, cisti bazeni
Default avatar
ajmene je napisal/a:
Samo povem, da je izredno majhno, ko vidiš v reali, ne na slikah. Je pa lepo za videt.
Default avatar
viharni jezdec je napisal/a:
Večji res. Pa tudi bolj umazan kompleks in večja gužva, kot v Dobovi.
Zato raje grem v Dobovo, ker ne maram gužve in ne umazane vode.
Pa še ceneje je.
Default avatar
Res da so majhne, ampak so top! Mi smo vedno zadovoljni kadar gremo tja na bazen
Default avatar
Robi... je napisal/a:
Saj tudi v čateških letos ni bilo gužve, sploh met tednom ne. Kvalitegi vode pa bolj verjamem čatežkim, kot na takem bazenčku.
Default avatar
Sindika7 je napisal/a:
Ni vse v sipanju klora in barvi bazenskega dna, da je voda videt bolj čista, veš?

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net