Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Ujeta na hrvaškem, šef želi da pridem naslednji teden v službo sicer

Default avatar
Panika je napisal/a:
Tem, da ste upali na 14 dni karantene plus dopust. Pa se ni končalo po planih, ker šef ni pozrl karantene. Nemogoce da niste vedeli no.

Jah kaj zdj, nič. Je kar je.
Default avatar
Bili smo na robinzonskem dopustu in lastnik ni hotel prit po nas s čolnom, ker je bil jezen, da so mu Slovenci uničili posel.
Default avatar
Če prineseš okužbo, te bo pa prijavil kako si prišla čez mejo in itak tudi odpustil. V karanteno bodo morali vsi tvoji kontakti. Ne vem kaj se bolj splača. Ta teden je največ zbolelih prav tistih, ki so v karanteni.
Default avatar
delavka sem tudi je napisal/a:
Mi smo v mestu Pag in ne Novalja, kjer so Zrče, tako da gotovo nismo okuženi.
Default avatar
pa glih je napisal/a:
Vedo kaj je v igri, v čem je problem pa se še ne informirajo !!! Ne morem verjet, da imamo tudi take !
Default avatar
Panika je napisal/a:
Vidim, da se delaš norca iz nas;). Ker če zgornji stavek mišljen resno, potem ti ni pomoči.
Default avatar
A ni bilo rečeno da ni karantene za tiste, ki sošli z+tja, ko je bila Hrvaška rumena? Drugače pa škoda uničenega dopusta. Mi smo odpovedali.
Default avatar
ni karantene je napisal/a:
Ni karantene do ponedeljka 24.8 do 23.59
Default avatar
ni karantene je napisal/a:
Karantena je za VSE, ki se vračajo iz dopusta po ponedeljku, razen izjem, kar pa ona ni. Res pa je, da delodajalec dobi povračilo zanjo 80% za čas karantene, če ji izplača plačo in uveljavi karantenski dodatek, ampak le, če je šla v Hr za čas, ko je bila še na rumenem seznamu. Odpustiti jo ne sme, ga lahko toži in bo dobila. Sedaj ni nič od nič, ker je Hr na rdečem seznamu.
Default avatar
Panika je napisal/a:
To si pa mogla bit na samotnem otoku, brez interneta, telefona ... da so te te novice zaobšle. Ker vsakdo v civilizaciji, tudi če ni posebej spremljal novic, je tole zagotovo vedel ali vsaj kaj slišal o tem. Ker ne morem verjet, da je kdo tako glup, da je šel v tem času na hrvaško obalo pa da ni vsaj malce spremljal, kaj se dogaja. Razen če se mu žvižga za karanteno.
Default avatar
Provokacija je postala vse bolj prozorna...

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net