Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

boste letos sli na dopust (Hrvaška)

Default avatar

zelo kvaliteten dopust

Dopust sem potrebovala je napisal/a:
Ja, letos je po dolgih letih, celo desetletjih možen zelo kvaliteten dopust.

Za tiste, ki iščejo mir, ne pa vreščanje, špicanje, slovensko celodnevno popivanje, teženje in petje pijanske himne "Mi se mamo radi" do dveh zjutraj.

Midva z ženo greva 15. septembra (bo sigurno še dostri bolj prazno, kot avgusta!) pa do konca oktobra, mogoče še del novembra.

Lansko leto je bilo recimo na Lošinju 22. oktobra 22 stopinj. Ter seveda sončno.

Za vas, upokojenske bedake, ki sicer imate denar za dopust, ampak raje tiščite doma, pa nisem čisto prepričan, če boste oktobra smeli iz Šiške v Moste.
Default avatar

Ne me ni strah

11511 je napisal/a:
Za dol nam ni treba tankat. Bomo za bazaj 1krat.
Ne, otroci gredo lulat v naravo, midva z možem bova pa 6 ur že potrpela.
Malico in vodo imamo s sabo in ne, ne bomo se ustavljali na sladoledu. Tudi smo dogovorjeni, da letos ne bomo hodili na sladoled, kave, večerje.
Ne gremo na trajekt.
Pa seveda upam, da v hiški ni bilo okuženih.
Doma imamo veliko več stikov, kot na morju! Bolj tvegano!
Default avatar

11511

Ne me ni strah je napisal/a:
Ljubica. Ne gre se za strah. Gre se za ODGOVORNOST.

Verjemi, da se znam dosti bolje zaščitit in obvarovat kontaktov kot ti.

Sicer pa vsak po svoje. Vsak ima svojo pamet in svojo presojo.

In pred trajektom ne greš kupit karte ali si samo pretegnit noge po 6 urni vožnji. V sosednjem avtu so pa vsi sterilni. Mimogrede - če misliš samo v avtu sedet te lepo prosim vzemi kakšen aspirin, da ne boš še kakšne tromboze fasala zaradi zmanjšanega pretoka krvi v nogah.

Srečno in uživajte.
Default avatar

Ne me ni strah

11511 je napisal/a:
Še vedno verjamem, da imamo doma veliko več možnosti okužbe, kot v hiši ob plaži na Hr.
Otroci so najstniki. Ne bodo cele počitnice doma! Naj jim prav vse prepovem?
Večerne zabave itak odpadejo! To nam je jasno!
Ampak ostanemo v SLO in gremo pogledat Postojnsko jamo, Škocjanske jame, smo 3 dni nekje na naši obali, 3 dni v Kobaridu, 2 dni v Bovcu, 2 dni v Kranjski Gori, 4 dni na Rogli in tako naprej. Je manjša možnost okužbe?
Ne ni, pa še nobena sprostitev to ni!
Odgovorna pa sem, verjemi mi!
A sodelavka pa lahko gre v Ita in na žure?
Ona se bo v Ita vedla bolj odgovorno? Aja, gre s prijateljico!
In druga je sama povedala, da gre žurat na našo obalo! S prijateljicami, prijatelji!
Ostala bo torej doma in se vedla odgovorno?

Mi pa še vedno nakupujemo skoraj vse preko spleta, si pa želimo na tisti osamljen košček obale!
In ja!
Smo navajeni na dolge vožnje in postanki na 2 h so nam tuji!
Prevozit 5 ali 6 h v enem kosu sploh ni tak problem!

Če se pa že kje ustaviš, seveda ne greš v lokal in kaj vem, si konec koncev lahko potem tudi razkužiš tako obutev, roke.
Ker s čevlji, s katerimi nekdo taca po bencinski na avtocesti ali samo na parkirišču, mi že od nekdaj ni bilo ok, da se gre potem z njimi v avto!

Res, morda sem obupana, a nujno, res nujno potrebujem dopust!
Delala sem kot nora pred in seveda v času epidemije!
Pa še družinska situacija!
res je, celo leto čakam na tiste dneve na obali. In se mi zdi, da če mi to vzamejo,...ne vem. Vem, sliši se otročje, ampak sploh ne vem, kako naj potem PO DOPUSTU pridem nazaj v službo, se lotim zahtevnega projekta, ki me čaka!
Ves ta čas me je vlekla naprej misel, da pridejo moji dnevi, ko sem res lahko na off! In to potrebujem!
Nujno!

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net