Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

katere terme so poleg Topolšiče ugodne

Default avatar

iščem ponudbo za bon

Ker ne hodimo toliko v terme, katere so še ugodne poleg topolšice? Sem postavila temo sinoči in so jo premaknili med potovanja. Topolšica ponuja 66€ na noč za 2 osebi, vključena nočitev, zajtrk in kopanje. Sta se javili 2 osebi, ki sta imeli tam zelo slabe izkušnje?? Katere so še ugodne, kar najdem so po 120 evrov na noč in več, kar sem mi zdi res preveč. Ne rabijo biti tobogani in ne vem kakšen luksuz, raje da je ugodno.
Default avatar

Sonja112

Topolščica je najbolj ugodno sem jaz vse pregledala drugo je vse dražje.
Sem pa bila lani v Topolščici 3 nočitve polpenzion za 2 samo 277 evrov pa to z bazeni in savno. Je pa res vse zastarelo v sobi staro pohištvo fotelj na robovih raztrgan kopalnica majhna bolj za suhe do normalne ljudi brez klime v sobi.
Bazeni pa zunaj 1 z toplo vodo čez most pa bazeni z mrzlo vodo res more fajn vroče vreme biti da se lahko kopaš hrana solidna .
Dogaja pa se tudi popolnoma nič bolj primerno za upokojence mi2 sva se naveličala.
Letos gremo drugam za moj okus Topolščica vse preveč zastarelo in dolgočasno. Nimaš pač kaj pričakovat za to ceno.
Default avatar

iščem ponudbo za bon

Sonja112 je napisal/a:
Kam pa gresta? Boste potem vzeli apartma v bližini term ali njihovo nastanitev - hotel, ki je zelo drag? Sem bila skoraj prepričana za Topolšico, ampak ko to berem, mi pa ni ravno za iti.
Default avatar

Itak da ja

Topolsica pocasi prenavlja sobe, prenovljene so povsem ok. Meni so super tudi savne v centru Zala, hrana je regularna, na bazenih je pa gneca!
Vse druge terme so drazje, kaj ugodnega se dobi se v Dobrni in v Termah Vivat.
Default avatar

iščem ponudbo za bon

Itak da ja je napisal/a:
Prosim moderatorje, da teme ne prestavljajo, ker drugje ni odziva.
Nam je najbolj važno, da je čisto - čista posteljnina, čista kopalnica - če je staro pohištvo, bi zdržali par noči, saj bi samo prespali tam. Kakšna je hrana tam, vidim 10 evrov kosilo ali večerja? Se mora to takoj ob sprejemu naročiti vnaprej in kakšni so jedilniki, imajo menije, da si vnaprej izbereš hrano ali kako (v primeru, da je nekdo izbirčen in da mu ne bi nič pasalo za večerjo?). Dobrodošli tudi ostali komentarji in izkušnje o termah - katerihkoli ali če je kdo zasledil kakšno ugodno ponudbo za bone.
Default avatar

gremo v topoščico vsako leto

Ampak obvezno v hišice. Jest hodimo v hotel. Ni nek presežek kulinarike, je pa za preživet.
Bazen je znosen. Za nas odrasle je ok, da se malo pogreješ in premasiraš. Za otroke (10 in 8 pa nimajo neke ponudbe - letos je zunanji bazen s toboganom zaprt). Pač hodimo kolesarit in na pohode. Gremo aprila ali oktobra za podaljšan vikend.
Default avatar

MIHAc

Sem bil že večkrat v Topolščici, pa nimam kakih večjih pripomb. Kot izhodiščna točka je sploh v redu, se da marsikam iti peš.
Wellness je imel tudi vedno kaj v akciji, in se je splačalo sprobat.

Smo pa mi tudi vedno bili le 2-3dni.
Default avatar

srček smrček

Hišice v Topolšici so super, tudi prenovljene sobe so ok, drugače je pa kolikor toliko ugodno v Dobrni. Sicer pa zakaj ne vzamete kakega apartmaja, v Prekmurju je tega morje ... Potem se greš pa kopat.
Default avatar

bolje terme

francl12 je napisal/a:
Hotel Triglav je sicer zelo ok, samo če želiš uporabljat bazen, savno ..., je bolje it v katerega od hotelov Terme Dobrna. Meni je najbolje v hotelu Vita, ker imaš vse v isti zgradbi, sicer pa tudi hotel Park in Higiea nista daleč in mislim, da ti iz obeh omogočijo zastonj vstop v bazen hotela Vita.
Če bi kdo odprl spletno stran Term Dobrna, bi videl, da so pripravili posebne ponudbe za koriščenje bonov. Po moje zna bit bolj ugodno kot hotel Triglav. Meni se Dobrna sploh zdi dokaj poceni. Pa lepe sprehode imaš po parku in okolici.

Aja, pa Topolšica je brez Č (torej ni TopolšČica).
Default avatar

Miša - čatežke toplice - terme čatež

TERME ČATEŽ - Sem ravnokar bila v termah čatež. Za 3 noči v luksuznem apartmaju ( edino ti so še bili na voljo za izbran termin - drugače imaš 3 vrste apartmajev - tudi v standardnem sem že bila in je bilo ok.) sva s partnerjem odštela 299 eur. Za oba. Torej bon in pol. Zdi se mi ugodno ker dobiš tudi 2x dnevni vstop v kompleks, bodisi v notranjo ali zunanjo riviero, ki sta povezani. Zato nevem zakaj bi za kako toplscico odstela isto ceno ali eni pravijo da je bilo se vec ce je tu definitvno vec bazenov in toboganov in vsega. Ceprav tud topolscica je fajn ampak ne bi sla vec ko za 1 dan se prehitro navelicas lahko. Za otroke je catez pomoje itak super in ena izmed najboljših izbir zarad gusarskega otoka, toboganov itd. Drugače pa Vključene kopalne Karte lahko koristiš tudi na dan prihoda in odhoda. Apartma (lux) zrihtan fajn, klima, fen, mikrovalovna, terasa, ravna tv. Wifi... pribor posoda... okej. Edino kar je da bi za kao lux apartma lahko malo bolj vzdrževali - prepleskali stene prebarvali mizo na terasi itd. Apartmaji so blizu kopališča. Zdaj se znotraj kompleksa kjer imaš 2 mesta kjer prodajajo hrano lahko plačuje samo z bančno kartico ali na zapestnico, kar je nama bilo super, na to zapestnico se v kolikor plačuješ z njo beleži koliko si porabil med bivanjem plačaš zadnji dan na recepciji, lahko pa dobiš tudi neke druge modre zapestnice kjer si naložiš denar na recepciji hotela in plačuješ s tem. Z gotovino ne. Drugače pa je bilo rečeno da bodo odprti vsi tobogani, ampak niso bili čisto vsi. Večina ja. Morda jih odprejo v naslednjih dneh. Ko sva bila je edino škoda da se je kompleks odprl šele ob 10h do 18h od danes naprej pa baje normalno. Nevem kaj je fora ampak okej. Ležalnik 3 e - dežnik 3 e za en dan.
Hrana in pijača znotraj bazena sicer draga kot tudi drugod, ampak na nivoju - hamburgerji in to odlicni. Izbira hitre hrane velika - imas tudi kake dunajske,spagete,cufte, ribe itd. Ce gre kdo v catezke je pa 5 min pes tudi do reke kjer je brod za cez vodo in tam gostilne - 1 eur.
Imajo pa v blizini trenutno odprto samo eno gotilno oz. Slascicarno ter 2 zelo dragi merkator mini trgovinici. V bližini je Lidl, in druge trgovine tako da se definitivno bolj splača hrano nakupiti tam...prostora na bazenih dovolj sicer če hočeš senčko pač moraš priti malo prej. Priporočam. upam da komu olajšam odločitev v kolikor se je zanimal za čatežke. Lp :)

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net