Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Dopust v nudističnem kampu

Default avatar

zmedenaena

Letos bova šla prvič na dopust brez otrok in mož ful navija za dopust v nudističnem kampu. Mi lahko malo opišete kako to izgleda v nudističnem kampu. Ko prideš na plažo slečeš kopalke in se gol kopaš in sončiš? A te ful gledajo?

Hvala!
Priponke

fkk.jpg
(68.49 KiB)

Default avatar

Odvisnokakpakej

zmedenaena je napisal/a:
Vsak rad kdaj izkusi malo '' svobode'' za svoje telo. Vendar to lahko naredis doma, v skritih zalivckih ali kje drugje ne pa na fkk plazah. Ljudje ki hodijo na fkk so pomojem malce bolni. Nek razlog more stati za tem da uzivajo v pogledu na tuje lulcke in cicike. Pa ne mi rect da ne gledate, ker ce ne gledas ti ni mar na kaksni plazi si. Ce pa je dejstvo da zelis ti biti gol/gola pred drugimi in hodis na fkk ker drugje tega nesmes, je pa ze spet nek drug mentalni problem:)
Default avatar

no-ja

V nudističnem kampu si gol ves čas, ne samo na plaži. Tisto, kar ti opisuješ, je samo najlon plaža, izven kampa.

In seveda 24/7 se pasemo po drugih telesih, ki so takooooo zelo drugačna od naših, da je res potrebno pasti oči na njih.

Blagor ubogim na duhu.....
Default avatar

dec je dec

no-ja je napisal/a:
Če ima ena fajn češpljo in rit, seveda jo bo cel čas gledal.
Default avatar

Nagasi

V kampu si skoz naga
Default avatar

razčiščeno v glavi

Odvisnokakpakej je napisal/a:
Penis, vagina, dojke so pač deli telesa.
Kaj boš naredil-a, če boš moral kdaj tuširati in previjati svoje starše? Te bodo tudi čudne misli prevevale, ko boš očetu umival penis, na primer, ali mami sramne ustnice, zadnjico, dojke, če bo debela, še sploh skrbno brisal-a pod in med dojkami?
Le kako negovalke in negovalci to preživijo?
Mogoče na FKK dogaja tistim, ki nikoli ne gredo, in se počutijo, kot bi jim kdo šenkal naročnino na playboy.
Default avatar

golo tabu

razčiščeno v glavi je napisal/a:
Default avatar

manj je manj

Nagasi je napisal/a:
Ni ravno tako. V kampu si skoz naga, če ti je do tega. Sicer pa lahko komot oblečeš kopalke ali oblekco, ko si pri šotoru/prikolici. V nekaterih kampih ne smeš nag v trgovino ali na kavo. Razlika je samo v tem, da so drugi nagi, če jim to paše, zato, če te moti gledat nagce, raje ne hodi tja.
Pa še vprašanje, če gledajo. Manj kot na oblečeni plaži.
Default avatar

Meni ogabno

Nimam nič proti, ko greva na samoten kotiček in se tam gola sončiva in kopava. V nudo kampu sem se pa vedno počutila grozno. Moja starša sta bila nudista in sta nas otroke silila med tista stara ogabna gola telesa.
Default avatar

polopolo

Meni ogabno je napisal/a:
Zanimivo koliko ljudi ima kult popolnega telesa...eni ne bodo nikoli stari!
Default avatar

Meni ogabno

polopolo je napisal/a:
Kot otrok dojemaš drugače, se ti ne zdi?
Default avatar

polopolo

Meni ogabno je napisal/a:
Vsi predsodki so privzgojeni, tudi gnus do starih, invalidov, drugačnih....
Default avatar

razčiščeno v glavi

polopolo je napisal/a:
Tako je.
Marsikoga motijo tudi invalidi na plaži, nočejo gledati nepopolnosti. Meni je pa všeč, če so stari ljudje sproščeni, pri sebi vidim, kako se z leti vse manj obremenjuješ z videzom in ali te kdo gleda itd.
Default avatar

Še jaz povem

polopolo je napisal/a:
Nedopustno je majhne otroke vlačiti med nage ljudi.
Vi tastari pa delajte po lastnih nagnenjih.
In ne prepričujte sami sebe, da nimate predsodkov. Tukaj na monu lahko beremo o tem vsak dan.
Default avatar

topoftop

Kje pa so najboljši kampi, najbolj na nivoju?
Default avatar

mama_treh3

no-ja je napisal/a:
V kampu si skoz gola. Pogledamo pa če kaj zelo estetsko izstopa.
Default avatar

1puncaA

topoftop je napisal/a:
Najboljsi, zelo urejen, čist, je nudisticni avtokamp Valalta v Rovinju. Tako lepih sanitarij z glasbeno spremljavo 😀 nisem videla nikjer. Po nekaj dnevih pa sploh ne registriras vec, da si med nudisti. Eni ste v zmoti, ce mislite, da se ljudje tja hodijo opazovat.
Default avatar

1puncaA

Še jaz povem je napisal/a:
Majhni otroci nimajo problem s tem. Vecji problem je za najstnike. Je za razumet. V tem nudisticnem kampu (Valalta) imajo posebej plazo za njih. So lahko v kopalkah. Toliko animacije, vodnih igral in vsega za otroke, redko kje vidis. Je v bistu kamp za druzine.
Default avatar

polopolo

1puncaA je napisal/a:
Valalta je res na nivoju. In temu primerne so tudi cene.
Default avatar

Avanturist

Najbolse se gol kopat pa tko isto gledas ko na oblecene

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net