Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

a kaj hodite na bled ?

Default avatar

obiskovalci

Je kaj ljudi, je prazno?
Default avatar

BledNeObstaja

Na Bledu cakajo tujce - sej to so nam ze sporocili. Iz principa, podobno kot nedefi irano ozemlje juzno od kolpe, zame ne obstaja.

Glede Bleda pa - da vidimo kako se bodo letos izkazali prepotentnezi.
Default avatar

ne ne gremo

So nam dali vedet, da nismo dobrodošli. Naj kar čakajo turiste;)). Nas tja ne bo več.
Default avatar

carlos-m

Ne.....tisto rdeče plankasto jezero podobno greznici...
Default avatar

ne ne gremo

ne ne gremo je napisal/a:
Pardon: ne turiste, tujce !
Default avatar

svoje časa

Svoje čase smo šli 1x na leto na izlet. Sedaj že 3 leta ne več. Tudi mi se držimo nasveta, naj ne hodimo.
Default avatar

Preseljena

V kraj mojega spočetja hodim zelo redko. 😊
Default avatar

davudus

Naj imajo korejčke, kitajce, japonce in ostale turiste, tujcem ni problem denar zapravljat na Bledu. Sam letos bo pa bolj malo tujih turistov, pol naj pa jamrajo da ni veliko ljudi :)
Default avatar

letos bo slabo

Tujcev praktično ne bo, domačinom ni dovoljeno. Aja, sedaj bi radi domače goste. Naj kar pozabijo.
Default avatar

gwretg

Enako jaz. Če v domovini niso dobrodošli domačini, ko jih j...
Default avatar

koreaboo

Poleti je bilo res tam preveč folka, so mi šli kar na živce in 15-minutne kolone so bile do samega jezera. Zdaj vsaj ne bo toliko tujcev.:))
Default avatar

Naj vas spomnim

Zakaj ne bi šla na Bled?
Kaj pa je bilo narobe, če se vam je pokazalo kako se kulturno obnaša?
Kulturno parkira?
Ne moreš se pakirat vse naokoli jezera, če ni prostora.
Smeti niso odmetavali turisti tujci, ampak kar moji rojaki s pikniki s klobaso in čebulo.
Kar doma ostanite, bo placa za nas, miru in tišine.

Naj vas spomnim shoping centre imate že odprte😂
Default avatar

Ivxbn

Nekateri ne rabimo razlag in pojasnil o kulturnem obnasanju. Jih ti rabis? Pa se to: le zakaj smo domacini potrebni poduka, pri tujcih pa ne vidite pomanjkljivosti, samo njihove denarnice. Enim je res vsak brezvezen tujec vec vreden kot super domacin.
Default avatar

bo bolj prazno

koreaboo je napisal/a:
Sem in tja kak tujec se bo našel. Domači, kot je videt, ne bodo hodili. Le zakaj bi?
Domači bi bili sedaj pa dobri? Hvala lepa.
Default avatar

ne boj se

Naj vas spomnim je napisal/a:
Ne boj se. Nas na Bled ne bo več. Uživajte v miru in čistoči))).
Default avatar

kako boste

Naj vas spomnim je napisal/a:
Kitajcev mogoče, najbrž ne bo. Oni radi odmetavajo. Italijani so znani packi. Vseh teh ste se znebili.
Default avatar

Razmisli

Ne. Najlepši kotički so tisti, ki niso obljudeni in se je treba malo potruditi, da jih odkriješ :) Nekatere sem našla blizu doma, druge obiščem občasno, ker so dlje. A zagotavljam vam, da se Bled pred le-temi lahko samo skrije :)
Default avatar

uporabniško ime123

Razmisli je napisal/a:
Se strinjam. Najbolj zabavno je, ko koga srečaš in si povemo, da nismo nikogar pričakovali tam, ker nismo vedeli, da za tisto pot še kdo ve :)
Default avatar

Opsi

uporabniško ime123 je napisal/a:
Jaz sem bila. Ljudi je še vedno kar dosti. Jezero ni več rdeče. Lepo je. Ampak jaz pridem, grem en krog okoli, nekam, nekaj pojesti in domov, vedno :)
Default avatar

jusko

Letos še nisem bil,enkrat na leto grem samo na sprehod okoli jezera. In to mi je dovolj kar se Bleda tiče

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net