Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Letos si bom zaradi vavčerja privoščila najdražji dopust

Default avatar

Juhejja

Zelo sem vesela. 23 let sem že zaposlena, vsako leto si privoščimo dopust, a zmeraj moram gledati na ceno. Letos dobimo 500evrov, nekaj bomo še dodali zraven in razkošno uživali cel teden. Ponavadi damo 350 za apartma na hrvaškem, kuhamo pa sami. Juhej, letos mi bodo cel teden kuhali drugi. Hvala vlada. Jaz sem presrečna.
Default avatar

roigša

Bo kar huda streznitev, ko boš ugotovila, da za ta denar dobiš dva dni hotela. :)
Default avatar

Misli si

Juhejja je napisal/a:
Kar misli si da bo tako, kuhat boš mogla še vedno sama.
Default avatar

težka bo

Najbrž je to le izzivanje. 500 eur deljeno 7 dni je 70 eur; za to dobiš apartma za 4 ne pa hotel. Hotel malo boljši je okoli 250 eur za 4 ljudi le za 2 dni.
Default avatar

gdfdgfdgfgdfdgf

Juhejja je napisal/a:
To je za Miciko kot ti ki je do zdaj šla samo v Piran res prava gostija, da boš lahko v Piranu na gnili slo obali 3 dni vec kot sicer. Vesel zate ful.
Default avatar

mi tako

Ponavadi damo letno caa 2000 eur za dopust na HR.
in caa 1000 eur za dopust doma.
Letos bomo na račun vavčerjev prišparali 500 eur.
Se pravi lahko na HR zapravim 2500.
Default avatar

juhejja

Sem napisala, da bomo poleg vavčerja še zraven dodali. In kot sem gledala lahko za 850 evrov cel teden zastonj bivamo in jemo. Samo malo je treba preiskat in ne takoj planit na booking, kjer je vse drago.
Default avatar

juhejja

Sem napisala, da bomo poleg vavčerja še zraven dodali. In kot sem gledala lahko za 850 evrov cel teden zastonj bivamo in jemo. Samo malo je treba preiskat in ne takoj planit na booking, kjer je vse drago.
Default avatar

govorijo tako

roigša je napisal/a:
v termah olimje običajno stane 1 polpenzion za 4 člansko družino 500 eur
Default avatar

na žalost

Bo zdaj tako, da bo raja navalila na boljše lokacije.... in jih s svojim obnašanjem v hipu degradirala:-(
Default avatar

Jojoj

mi tako je napisal/a:
Tudi če bi mi denar ostajal, nikoli, ma res nikoli ne bi porabila 2000 jurja za počitnice. V 10 ali 14 dneh porabiti denar za kar bi si lahko kupila novo sedežno garnituro ali pa kos pohištva. To vsaj ostane.
Default avatar

bomkoristila

Juhejja je napisal/a:
Terme Olimia

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net