Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Kdaj in kje lahko začnemo z vaučer rezervacijami?

Default avatar

kdajinkje

Kako bomo izvedeli, kdaj in kje lahko začnemo z rezervacijami? Predvidevam, da bodo glavne destinacije takoj zasedene.

Mogoče kdo ve, kdaj dobimo vaučer in kdaj ga bomo lahko unovčili in KJE?
Default avatar

f34t

Letos bom spet kar doma poleti, vidim, da gre vse v smer, da bodo ljudje spet hodili en čez drugega po turističnih krajih. Takoj in nujno je treba nekam, a res ne znate bit malo doma in v lokalnem okolju? Zato se nam pa širijo vsake tolk razne korone in sarsi. Glih vsak mora povsod lazit.
Default avatar

ponudnikkk

Vnovčiš lahko pri meni, dobiš 65 Eur na roko za 200 Eur vreden certifikat.
Default avatar

kakopaunovčiti

ponudnikkk je napisal/a:
Dobra. Kako jih boš pa potem unovčil? Da vidim, ali se splača tudi meni narediti takšen kšeft.
Default avatar

Slovenija ni samo Bled

f34t je napisal/a:
Vzela sem si nekaj časa in pobrskala po netu. Našla zelo veliko ponudnikov po celi Sloveniji, tudi tam, kjer gotovo ne bo gužve. V Prekmurju imaš nočitev zajtrkom od 20 eur dalje, v Beli krajini od 30, v Halozah tudi poceni.
Default avatar

Nikamor

Slovenija ni samo Bled je napisal/a:
To so res destinacije kamor bi si vsak želel iti.
Default avatar

f34t

Slovenija ni samo Bled je napisal/a:

Saj se zavedaš, da obstaja razlog, da so cene tako nizke? V Halozah si ne predstavljam preživeti dopusta. Vinogradi, vino in gradovi me ne zanimajo. Potem pa že počasi zmanjka, da bom pa en teden na eni turistični kmetiji spal in recimo kolesaril okrog - to lahko storim od doma.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net