Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Dobim za 600 eur vavčerjev za dopust

Default avatar

Liklioa

Moji starši jih zanesljivo ne bodo koristili, torej 400 in še 200 mojih.
Svojih 200 lahko dam otroku, kaj pa moji starši? Lahko dajo svoje vaučerje vnuku?
Ali se lahko vsaj najame hiška ali apartma v kakšnih termah, kjer se plača enota in ni na osebo?

Jaz si ne predstavljam, da se tule v Slo zabijem v en hotel, ker se mi glih zmeša.
Default avatar

adr

Omenja se trenutno zgolj hotele in kampe, apartmajev ni zaslediti...
Default avatar

sdfgh654

Evo, odgovor:
Prejeli bodo bon za prenočitev v domačih hotelih ali kampih; veljavni naj bi bili do konca leta. Bon ne bo vplival na regres za letni dopust.

Kot pa je v oddaji 24UR ZVEČER dejal vodja vladne delovne skupine Matej Lahovnik, bodo to 'prenosljivost' bonov pravno-formalno še uredili, bodo pa bone v vrednosti 50 evrov prejeli tudi otroci. Štiričlanska družina bo tako denimo prejela 'pomoč' v obliki 500 evrov vrednega bona, prenosljivost pa bo po Lahovnikovih besedah pomenila, da bodo stari starši bone lahko na primer podarili vnukom.
Default avatar

ni jasno

Ali kdo rayume, če se bo dalo najeti apartma recimo v Prekmerju, pa ne v sklopu hotela. Ali pa na Rogli recimo? Bo to šlo s tem bonom? Ni mi jasna definicija hoteli in kampi. Kaj pa ostalo?
Default avatar

Nevenič

A lahko s tem bonom kupim gume za avtodom, in prespim z zajtrkom v njem?
Default avatar

Nehvaležni

Liklioa je napisal/a:
V Sloveniji se zabiješ v hotel? Ti pa nisi veliko Slovenije spoznala, kaj?
Res ste žalostna pojava svetovljani, ki pod tujina pomislite na Umag in Poreč, pod dopust pa ležanje na plaži.
Default avatar

Leeleenepr

Mislim, da ste eni koncept teh vaucerjev malo narobe razumeli. Saj poraba ne bo obvezna. Če ti je ideja tako odvratna, pač ne boš šla.
Default avatar

wd40

A za kurbenhaus veljajo?
When in danger, When in doubt, Run in circles. Scream and shout!
Default avatar

Jebo vas cuk

Razmisljam da bi zbral vaske pijancke ki jih vohnes ze 3km dalec pi scanju in alko jih napokal v kombi enih 20 kom in jih peljal v lj v nek fancy hotel all inclusiv za prespat. To bi bil spas. 200 eur bo menda dovolj za eno noc?
Default avatar

nisem razumela

Nisem dobro razumela, ibjava je bila, da VSAK POLNOLETNI dobi 200€ in VSAK MALOLETNI dobi 50€.
Nikjer ne omenjajo, da vavcer dobijo samo zaposleni, vsaj v Kacinovi objavi tega ni zaslediti.
Kako je zdaj s tem?
Default avatar

nič več

nisem razumela je napisal/a:
Nič več ne velja samo za zaposlene. Zdaj dobimo vsi državljani, ravnokar rečeno pri poročilih. Čeprav naj bi po prvotnih izjavah dobili vsi, ki imajo stalno bivališče v Sloveniji.
Počakajmo. Do jutri se lahko še kaj spremeni :)
Default avatar

Fitipaldi

Jaz ga bom zažgal, če 10 let nisem bil kot Slovenec dobrodošel v Sloveniji kot turist, oz. sem bil manjvreden kot tujec, tudi sedaj ne bom dopustoval v Sloveniji ,iz principa. Bom šel lepo k sosedom Hrvatom. Verjetno se malo pozablja kateri minister upravlja z določenimi hoteli.....??
Default avatar

mnya

in zdaj problem, komu od otrok bodo starši, ki ne bodo koristili bona, dali svoje bone..Pri nas že vem, da bo pestro.
Default avatar

Tipično slovenceljsko

Zdaj se bo pa začelo po domače v slo familijah.
Default avatar

Tocno tako

mnya je napisal/a:
Starostniki v domovih. Komu od svojih, bodo vavčer podarili? Bo zanimivo!
Default avatar

Drugo drz

Kaj pa nekdo, ki ima stalno prebivališče v Slo. ni pa slo.državljan, je pa v rednem delovnem razmerju v Slo.?
Default avatar

no-ja

Tole je še en od strelov v koleno (dobro da jih je v tej vladi veliko, da se lahko streljajo).

Ampak glasovi pa bodo, to pa....
Default avatar

en drugega izplaca

mnya je napisal/a:
Ja, en drugega bodo izolacali, a ne 😂😂😂
Default avatar

Huhuh

Boni bodo neprenosljivi.
Default avatar

te boni

bi lahko bili za hotel, apartma, za karte za bazen, pač za vse, se strinjate

Moderatorji