Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Kam najprej odpotovati, ko bo mogoče?

Default avatar

potujmopotujmopotujmo

Kam boste najprej odpotovali, ko bo to mogoče?

Se mi zdi, da se je narod kar zasedel v Sloveniji. Sedaj bodo še te bone dali, da se bodo ljudje čisto odvadili sanjati o tujih deželah.

No bon bomo že izkoristili v Sloveniji in se imeli fajn, kam pa boste še kaj odpotovali?
Default avatar

hebridi

potujmopotujmopotujmo je napisal/a:
Zagotovo letos poleti Hebridi.
Default avatar

Rok-1

Kamor bi že itak, če bo tam mogoče početi vse tisto, kar radi počnemo.
Vsekakor pa nikamor na silo, samo zaradi potovanja.
Default avatar

o šel šel

najprej tenerife, nato tajska.... kdaj, pa odvisno od razmer. Tenerife upam kr na oktober
Default avatar

podobno mi

tudi mi gremo v španijo, kraj odvisen od letnega časa
Default avatar

fgr4g

Tako kot do sedaj. Nikamor. Nimam prav nobene potrebe, zadostuje mi Slovenija in sosednje dežele v dosegu avtomobila v nekaj urah. Celo ugotovil sem med korono, da imam precej slabo raziskano domačo občino, pa sem v dveh mesecih ogromno prehodil. Sedaj ko se je sneg stopil v gorah, pa so se odprle dodatne možnosti.
Default avatar

Manavemno

I cant wait to walk down the aisle and hear those magic words:
This is your capitan speaking...
Default avatar

jaz povem

sanjam Reunion decembra
Default avatar

nikamor letos

Drugače veliko potujem, ampak letos ne grem nikamor več. Mogoče do dunaja k kolegici, pa malo do morja, malo v hribe...to bo pa to.
Nimam nobene želje na avionu sedeti z masko, porabiti ogromno časa na letališčih, paziti kaj pijem, kaj jem, kje sem lahko, kje ne smem bit...bla bla bla.... Zame to ni dopust. Stvari ki mene zanimajo so ali zaprte, ali pa zelo omejen vstop. Do ležanja na plaži mi pa ni.
Bo vse počakalo. Bo še vedno tam, ko bo malo bolj normalno za potovati.
Default avatar

Potem pa gass

V svojem življenju tri mesece skupaj nisem bil le v Sloveniji nikoli.
Mi kar prija malo zapečkarstva. :)
Default avatar

berlin j unija

Že od lani se dogovarjamo za srečanje v Berlinu. Par prijateljev z vseh vetrov. Če bo šlo tako naprej, se bomo menda res videli v juniju. Upam! To bo prvo (mogoče edino) potovanje letos. Bo v lastni režiji (avto).
Default avatar

MonaCoin

julija imamo rezerviran milano, dvomim da bomo šli ... malo morja pa bo, ampak ne v obliki potovanja, bolj lenarjenje, ostalo pa sproti, po navdihu .. da bi se odvadili planirat potovanja pa ni skrbi :-)

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net