Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Hrvatarji, znizajte cen, če ne nas ne bo oz ljudje ne rezervirajte vnaprej!

Default avatar

ghgfh

Resno, cene u iber, pa nic se ne zmigajo, da bi jih nizali.. Če mislijo, da bo kdo dal 100 eur za noc, pri tem pa bo vseskupi 20 ljudi tam naokoli, jok brate, odpade. Upam ,da so tolk pametni, da bodo znizali cene vnaprej in vsaj nekaj dobili.
Sicer pa tisti, ki bodo rezervirali zdaj, se bodo posteno nasrali... Če lani so hrvatarji nekaj stokali, kako bo sele letos.
Hodim tja redno, vendar pa me letos ne vidijo, ce cen ne znizajo.Itak jih bodo spet takoj navili, ko bo mozno, se za nazaj.
Default avatar

mi imamo

Imamo 120 na noč.
Kar se mene tiče manj ljudi kot bo boljše je.
Tudi če ni 5km naokoli nobenega.
Default avatar

jupiis

Noro. Oni bodo na koncu plačali, samo, da pridete.
Default avatar

sam fprašam

Če bo manj turistov pomeni, da bodo cene zvišali, da pridejo na isti dohodek kot prejšnja leta?
Default avatar

Ghhgg

Ce bodo imeli take glupe goste kot si ti.
Default avatar

hinko B

Ghhgg je napisal/a:
Danes jih je v koloni na meji čakalo ogromno, nekaj ur. Pa je vreme zanič. V bodočih dneh bodo bivakirali na meji, da pridejo na Hrvaško, ki je itak precenjena. Če se glupa raja vali dol, bodo cene še navili. Bi jih spustili, ja, če bi videli, na nihče ne hodi. Tako pa, saj niso nori...
Default avatar

Nažgani Franc

Če ste pravi domoljupi boste naslednja tri leta dopustovali v svoji domovini, da si naše gospodarstvo opomore. Imamo čudovito deželo in naš predsednik vlade nas je rešil pred najhujšim scenarijem.
Default avatar

Še več boste plačeval

O kakšnih znižanjih cen kokodakate, če govedo že danes po cele ure stoji v vrsti pred mejo, pa se turistična sezona še začela ni.
Default avatar

ostani doma

ghgfh je napisal/a:

Pa kaj je s teboj? Kaj tebe briga, kakšne cene imajo oni, če ti nimaš denarja, da bi šel tja, ostani doma, tam te zagotovo ne bo nihče pogrešal. Živi v okviru svojih zmožnosti!
Default avatar

Vhjh

Jaz imam dovolj denarja. Se pa cudim ovcam, da nimajo toliko pameti, da pocakajo last minute. Ocitno ste tukaj sami slosarji.
Default avatar

klošarji not

Vhjh je napisal/a:
Če bi bil res taka faca, bi vedel, da so najboljše nepremičnine oddane po leto vnaprej. Govorim o zneskih od nekaj sto do nekaj tisoč evrov na DAN. Mi smo nekaj let hodili v eno tako vilo na enem od otokov, letos je isto polno bukirana kot lani.
Default avatar

Zavistni s prepolno ritjo

klošarji not je napisal/a:

Vi ste najbrž eni tistih, ki ste socialcem fouš tistih 400 evrov podpore.
Default avatar

Niopo

Haha ti si bil v vili za par jurjev na dan. Socialc.
Default avatar

Nevenič

Cene določa trg in stroški, ane? Pod določeno ceno se apartmaja enostavno ne splača oddajati. To bi moralo biti jasno skoraj vsem, in vsaj tretjini udeležencem tega foruma.
Default avatar

Ena južna

ghgfh je napisal/a:
Sam tolk da veš, eni dajo tud več kot 100€ za noč, pa so ti apartmaji skoz zasedeni, že 1 let prej.

Sicer so pa rekl da bodo cene znižal, kje, kolk, če res bomo pa vidl.
Default avatar

mi raje tako

mi že kar nekaj let hodimo drugam zaradi razmerja med tem kar dobiš in kar plačaš....recimo predvsem španija in italija sta v tem pogledu precej bolj ugodni
Default avatar

Ko jajčka pomodrijo

Ena južna je napisal/a:

So dali več kot 100 EUR v preteklosti... Letos in naslednje leto bo situacija sigurno bistveno drugačna.
Default avatar

Pikulet

Ena južna je napisal/a:
To so verjetno isti tipi ki norijo, da je mesečna najemnina 600 evrov za 2 sobno stanovanje v Ljubljani mnogo preveč?

Sicer so pa Hrvati že včeraj lepo na meji yebali v glavo glupe ovčke. :))) Ovčke pa prenašale poniževanje in čakale, čakale.
И от перелеска до звезд
Высится белая рать
Default avatar

Ena južna

Ko jajčka pomodrijo je napisal/a:
Tud zdej dajo. Tist ki ima in mu je všeč tam, tist bo dal še naprej. Kdor nima, pač ne bo. Tuki vem da je rezerviran tud za letos. Je bla ena odpoved, se je ta odloču da letos ne bo pršu, je pa priporočil znancu.
Default avatar

Ena južna

Pikulet je napisal/a:
A jbg, kontrole, treba vsazga prevert, kaj čš. A ko pa drugi delajo gužve je pa ok? Sej so neki rekl da bodo neki uvedl za hitrejši prestop meje, eno aplikacijo? Neki tazga je blo včer govora na POPtv. Bomo vidl. Ko bom šla jst, bo to brzinski prestop :P

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net