Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Kateri so večji pijanci? Dolenjci ali Štajerci?

Default avatar
Kaj menite?
Priponke

alkohol.jpeg
(48.85 KiB)

Default avatar
Cela Slovenija je ista, povsod polno pijandur.
Default avatar
Dajmo se raje vprašat, kje je več narkomanov.
Si vis pacem, para bellum.
Default avatar
Tale pregovor vela pri nas, pameten pije, norc dela, neumen pa uči.
Default avatar
Med njima ni razlike: Štajerc ne trpi polnega kozarca pred sabo, Dolenjc pa ne praznega.
Default avatar
kraljmatjaz je napisal/a:
Ljubljančani so največje pijandure, pa tudu drogeraši so največji.
Default avatar
Štajerci imajo preveč pocukrana vina, zato imam raje dober Cviček, so mi pa štajerke zelo všeč, še posebno take ognjevite, kot je bila tista zadnjič, ki se je nekaj drla na policaja v trgovini na bencinskem servisu. Ni je čez ognjevito štojerko.
Default avatar
Ljubljančani so daleč najhujši in še zdrogirani po vrhu.
Default avatar
so verjetno enaki pijani
Hmhnhm je napisal/a:
Default avatar
Ljubljancani pijemo malo , a dobro. Stajerci in Dolenjci pa vse , kar je v tekocem stanju.
Default avatar
Qiqqe je napisal/a:
Jaz sem z Dolenjske in ne pijem alkohola, službeno sem veliko v Ljubljani in toliko dretja in nekulturnosti vidiš samo v Ljubljani, ko se napijejo na raznoraznih silvestrovanjih in srečanjih. Malo manj stereotipnosti in več opažanja, pa bo slika postala bolj jasna in realna.
Default avatar
Kateri so vecji pijanci ne vem. Po mojih izkusnjah so dolenci eni veliki nakladaci. Medtem ko so stajerci eni taki veseljaki.
Default avatar
Kateri so vecji pijanci ne vem. Po mojih izkusnjah so dolenci eni veliki nakladaci. Medtem ko so stajerci eni taki veseljaki.
Default avatar
Na Štajerskem imamo tudi zelo dobra, kvalitetna vina. Cviček niti slučajno ni vsak dober.Sem Štajerka in najraje popijem kakšen kozarček Primorskega vina.
Kdo je večji pijanec? Poznam Dolenjce, ki svojim majhnim otrokom tiščijo cviček za pit in otroci se pri tem nič kislo ne držijo, so navajeni.Tega pri nas na štajerskem ni no saj pri nas ne.
Default avatar
Najbrž so štajerci, ker so celo ustanovili neke komune za alkoholike, nato gorenjci in sledijo primorci. Te komune delujejo podobno kot Rugljevi odvisniki, ki so imeli nalogo, da prehodijo neko transverzalo. Te komune hodijo ob mejni črti in strašijo ljudi.
Default avatar
Vsak naj govori zase je napisal/a:
jaz sem tudi z Dolenjske in ne tajim, da pijem tudi Cviček, včasih tudi kakšno pivo. veliko sem imel v življenju opravka s Štajerci, Gorenjci in Primorci, pa sem povsod imel opravka z ljudmi, s katerimi smo skupaj kaj popili. po mojih opažanjih pijejo tudi hrvatje, Avstrijci in nemci, žlampajo ga pa srbi ter rusi in to žgane pijače.

ampak toliko pijanih nisem videl nikjer kot jih vidim v lublani...
Default avatar
Hmhnhm je napisal/a:
Default avatar
Hmhnhm je napisal/a:
Default avatar
Hmhnhm je napisal/a:
Default avatar
Hmhnhm je napisal/a:

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net