Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Kam za krompirjeve pocitnice?

Default avatar

crna_vrtnica_neprij

hhm je napisal/a:
Se pardoniram :)

https://otroski.rtvslo.si/bansi/prispevek/2151

Nisem s kmetov, sem pa s podeželja. Krompir pridelam vsako leto sama. Da se ga ne pobira v teh časih je tudi meni znano. Ampak preberi si zgoraj zakaj "krompirjeve" počitnice. Če to ne drži, se opravičujem svoji nevednosti :)
Default avatar

crna_vrtnica_neprij

Zakaj pa potem je napisal/a:
1. Ne jamram, sem samo napisala, da bom pač na šihtu.
2. vsaj preberi kar sem napisala... zmenimo se me, ki imamo šoloobvezne otroke - ker se vedno (tudi če je zadnji trenutek) odobri tistim, ki so starejši z odraslimi otroci.

To, da imaš otroke pri nas nima nobene teže. Vse se kao obravnava enako, v resnici so pa razlike med starejšimi in mlajšimi.
Default avatar

ef34

Mi ne gremo nikamor. Doma bomo pospravili vrt, spekli kakšen kostanj, šli v hribe, če bo vreme, se imeli fajn doma. Pa bo teden okoli.
Default avatar

Leeleenepr

A si ti je napisal/a:
Mi nič ne bluzimo vsak po svoje, ampak gremo kot družina skupaj na dopust. Oče, mama in otroci, družina pač.

Kaj se vam sodobnim babicam nekaj cufa, da rilec kuhate vsakič, ko gre družina nekam sama? Od kje ste pobrale to idejo, da bi ves čas zraven visele?
Default avatar

tri dni gredo

Tri dni bodo "taborili", en dan se gremo kopat v toplice, en dan na izlet nekam na Gorenjsko (Zelenci, Kranjska,.--). Ostalo doma.
Default avatar

Zate ne dvomim

Leeleenepr je napisal/a:
Greste kot družina, ker brez zunanjih animacij in dražljajev ne zdržite skupaj. En teden doma skupaj se vam utrga.
Default avatar

Leeleenepr

Zate ne dvomim je napisal/a:
Ti pa ne hodiš prav veliko naokrog, a?

Počitnice in potovanja, kjer si res cel dan skupaj, brez skakanja po opravkih, brez visenja vsak na svojem telefonu vsak v svoji sobi in dolgi večeri v sobi, kjer televizija lovi samo dva lokalna programa, so odličen team building za družino. Ali pa priložnost, da se ti utrga, če ne zmoreš bit toliko skupaj. :)
Default avatar

grrrrrr

crna_vrtnica_neprij je napisal/a:
Katerokoli razlago že uporabiš, je brez veze jesenske počitnice imenovat krompirjeve.
Zato mi gre na živce.
Default avatar

Poznamo to

Leeleenepr je napisal/a:
Brez skrbi, si sama napisala resnico. Doma visite na telefonih in tv, zato je potovanje team.building, ker ste prisiljeni drugače preživeti teh nekaj dni in ker ste končno prava družina, kjer vsak igra svojo pravo vlogo. Na dragem potovanju pač mulc ne more diktirati, a boste šli na avion ali ne. Tam starši začnejo biti starši. No, nekateri.
Default avatar

berem tole

Poznamo to je napisal/a:
Berem tole debato, pa se mi zdi, da si enostavno fouš tistim, ki si lahko privoščijo (drago) potovanje. Naj ti ne bo preveč hudo, saj se imate doma očitno čisto luštno in zelo kvalitetno preživljate skupni čas.
Zdaj se pa umiri in dovoli drugim, da odpotujejo brez tvojega kokodakanja.
Default avatar

Še ena ki pojma nima

berem tole je napisal/a:
Všeč mi je tole kokodakanje. Umiri se ti in začni delati.
Default avatar

hhm

veš, pa vseeno nasedeš "prodajalcem" megle?
Default avatar

delodajalc

Prav je da se vse obravnava enako. Otroci nimajo nobene teže.
Default avatar

crna_vrtnica_neprij

delodajalc je napisal/a:
Se strinjam. Ampak vseeno je potrebno biti tudi pravičen do vseh, ne glede na spol, leta, dekolte itd.. Kljub vsemu bi vsakemu kdaj pa kdaj pasalo dati le 3 dni dopusta in biti doma 9 dni skupaj. Zato en krat en, drugič drugi. Če so vsi pametni se da marsikaj zmenit.
Default avatar

Leeleenepr

Poznamo to je napisal/a:
Ja, kaj so zdaj počitnice, priložnost, da vsak bluzi po svoje, ali da vsak igra svojo pravo vlogo?

Saj še sama ne veš, v katero smer bi kritizirala, samo veš, da si proti :) pomoje rabiš ene poštene počitnice :)
Default avatar

berem tole

Še ena ki pojma nima je napisal/a:
Eni smo na počitnicah in uživamo. ;-)
Default avatar

Užitek počitnic

berem tole je napisal/a:
Uživaš na počitnicah priklopljena na mon?
Default avatar

Ti rabiš

Leeleenepr je napisal/a:
Ti pa rabiš tečaj branja z razumevanjem, če bo dovolj eden.
Default avatar

Leeleenepr

Bom, po počitnicah :p

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net