Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

A se še kopate na Obali?

Default avatar

Morjeje

Danes skočim z Gorenjske vIzo,o. Ali je morje še dovolj toplo za urico do dve kopanja?
Default avatar

Morjeje

V izolo,no, prehitro tipkam
Default avatar

Morje moje

Morjeje je napisal/a:
Ja morje ima še 23 stopinj, seveda je odlično za kopanje, še ta vikend, v torek pa prihaja ohladitev.
Default avatar

MonaCoin

seveda ... v naslednjih tednih planiram vsaj še 2 morska vikenda. plavanje vključeno, s temperaturo morja se ne obremenujem :-)
Default avatar

triindvajset

23 je čisto fajn za kopanje. Jaz grem tudi pri 21 ,če je zunaj kolikor toliko toplo . Kopala se bom jutri in v soboto. Upam, da ne zadnjič v tej sezoni.
Default avatar

Najstnik 1999

triindvajset je napisal/a:
23 je čisto fajn za kopanje. Jaz grem tudi pri 21 ,če je zunaj kolikor toliko toplo . Kopala se bom jutri in v soboto. Upam, da ne zadnjič v tej sezoni.
Voda je mrzla, ko ti ob vroči blondinki več ne stoji v vodi.
Default avatar

My moon

Morje moje je napisal/a:
Morjeje je napisal/a:
Ja morje ima še 23 stopinj, seveda je odlično za kopanje, še ta vikend, v torek pa prihaja ohladitev.
Ja, iz 27 se bo ohladilo na 26 stopinj.
Default avatar

kje je

My moon je napisal/a:
Morje moje je napisal/a:

Ja, iz 27 se bo ohladilo na 26 stopinj.
Kje je 27?
Default avatar

My moon

Na Obali. Včeraj je v zavetju kazalo 32, realno je bilo 26 - 27. Danes je napoved 28.
Default avatar

toplo je bilo

My moon je napisal/a:
Na Obali. Včeraj je v zavetju kazalo 32, realno je bilo 26 - 27. Danes je napoved 28.
Ja, je bilo toplo. Morje je bilo 23C. Super za kopanje. Naj traja.
Default avatar

a kdo ve

Zakaj je morje slano?

Zato, ker ribice notri lulajo.
☀️🐠🐟🐬🌴
Default avatar

ohjej

MonaCoin je napisal/a:
seveda ... v naslednjih tednih planiram vsaj še 2 morska vikenda. plavanje vključeno, s temperaturo morja se ne obremenujem :-)
:) ... tudi jaz, morje je še zelo toplo, zame pretoplo. Dopust se bo šele začel, konec septembra, bi bilo fino, da bi se nekoliko morje shladilo, ker je v istri pretoplo (pretekla sobota) ....
Default avatar

kaj pa jutri

triindvajset je napisal/a:
greš tudi jutri

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net