Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Budimpešta spanje

Default avatar

Rodjo

Planiram prvič obiskati to mesto decembra ali takoj po novem letu, menda je lepo, zanima me prenocitev na ladjici na Donavi, izkušnje imam iz Prage, poceni, ni luksuza, jedilnica z zajtrkom je super, mirno in lepa izkušnja. Pozna kdo, priporoča katerega od ponudnikov?
Default avatar

jaz ne bi

Rodjo je napisal/a:
Planiram prvič obiskati to mesto decembra ali takoj po novem letu, menda je lepo, zanima me prenocitev na ladjici na Donavi, izkušnje imam iz Prage, poceni, ni luksuza, jedilnica z zajtrkom je super, mirno in lepa izkušnja. Pozna kdo, priporoča katerega od ponudnikov?
Če se spomnim nesreče zadnje, ki je bila tam, bi ti to odsvetovala. Baje imajo gužvo na vodi tam, ker bi vsi služili na turistih in vožnjah naokoli in so zato povsem neurejene razmere in očitno tudi nevarne, tako da ne verjamem če je varno celo še spati tam na ladji. Če vožnja zvečer v temi se je izkazala za smrtonosno.
Default avatar

Rodjo

Ne, ne, te ladje, ni jih veliko, vsaj izkušnja iz Prage, so stacionarne čez zimo z namenom ponudbe prenočišč turistom, čez poletje so v pogonu.
Default avatar

jaz ne bi

Rodjo je napisal/a:
Ne, ne, te ladje, ni jih veliko, vsaj izkušnja iz Prage, so stacionarne čez zimo z namenom ponudbe prenočišč turistom, čez poletje so v pogonu.
no, kakorkoli jaz ne bi spala na ladji, če bi se sama odpravila, tudi pozimi ne. kako se pa ogrevajo - kako tako kot ona na hvaru ?
A kajšen air bnb ti pa ni opcija?
Sicer pa če tebi paše ok - samo če je na reki gužva in nimajo reda, se lahko zabijejo tudi v stoječo ladijco, ki se potem potopi.
V glavnem vsaj zame to ne bi bla izbira.
Default avatar

Neseje at

Rodjo je napisal/a:
Te ladje so luknje, v najbolj neuglednih becirkih.

Raje EasyHotel. Ali Intercontinental. Ampak ne pa ladjic.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net